Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

micro:bit Aksesuarları

Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Select and Add to Cart
View :
1.8 Inch LCD for micro:bit
654.89 TL VAT
654.89 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Power Board
465.04 TL VAT
465.04 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Touch Sensor
630.56 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Proto Board
248.91 TL VAT
248.91 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Electronic Starter Kit
1,846.05 TL VAT
1,846.05 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Inventor Kit Sound Pack
456.33 TL VAT
456.33 TL VAT
Add to Basket
BBC micro:bit Piano Module
725.98 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Project Set
25.00 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Speaker Board
298.69 TL VAT
Add to Basket
GP 1.5V AAA Battery
24.89 TL VAT
Add to Basket
Çocuklar İçin micro:bit Kitabı
57.00 TL VAT
57.00 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Battery Holder
62.23 TL VAT
Add to Basket
Micro USB Cable
41.48 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Inventor’s Kit
961.61 TL VAT
961.61 TL VAT
Add to Basket
micro:bit Prototyping Kit
539.30 TL VAT
539.30 TL VAT
Add to Basket
Servo:Lite – micro:bit :move mini
480.80 TL VAT
480.80 TL VAT
Add to Basket
There is a total of 55 products

Orjinal micro:bit Aksesuarları

BBC’nin desteği ile geliştirilen micro:bit, üzerindeki donanımlar ve bileşenler ile tek başına projeler üretmek için harika bir kaynak. Fakat zamanla her elektronik kartta olduğu gibi projelerinizi zenginleştirmek ve geliştirmek isteyebilirsiniz. İşte bu durumda devreye micro:bit ile birlikte kullanacağınız aksesuarlar giriyor. micro:bit’i zenginleştiren bu aksesuarlar farklı projeler üretmek için de iyi birer yardımcı oluyor. micro:bit, sahip olduğu edge konektörü ile kullanacağınız harici modül ve aksesuarların kolayca bağlanabilmesine imkan tanıyor.

Eğlenceli tasarım ve projeler ile micro:bit kartınızı daha da zenginleştirmek için micro:bit aksesuarları ile tanışmaya hazır olun! micro:bit kitler, micro:ledler, pil yuvaları, micro:servo motor, micro:bit koruma kasası ve daha fazlası bu kategoride sizi bekliyor. micro:bit aksesuarları ile projelerinizi geliştirmek için hemen incelemeye başlayın.

micro:bit Ne İşe Yarar?

İngiltere’de çocukların eğitimleri için tasarlanan bir mikro kontrolcü kartı olan micro:bit, çocukların programlama ve elektroniği kolayca öğrenmelerini sağlıyor. Basit kodlamalar ile micro:bit kolayca programlanabiliyor ve herhangi bir ek donanım gerekmeden birçok proje rahatlıkla hayata geçirilebiliyor. Akıllı ev sistemleri, müzik aletleri, robotlar ve daha birçok uygulama için micro:bit ürünleri kullanılabiliyor. Küçük mucitlerin yaratıcılıkları ve problem çözme becerilerine de katkı sağlayan bu ürünler STEM eğitimleri için de iyi bir kaynak oluyor.

Kodlama ve robotik araçlar için basit bir sisteme sahip olan micro:bit, üzerinde yer alan sensörler sayesinde dışarıdan verileri alıyor. Ve yazdığınız kod yardımı ile de bu verileri işliyor. Kodlama eğitimi için neredeyse devrim niteliğinde olan ürün, akıllı cihazlar yardımı ile kolayca programlanabiliyor. micro:bit programlama sonrası üzerindeki butonlar aracılığı ile oyunlar oynayabilir, bluetooth özelliğini kullanarak projelerinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Başlangıç seviyesinde bir kodlama bilgisi gerektiren micro:bit ürünleri ve aksesuarları için hemen alışverişe başlayın.

micro:Bit Aksesuar ve Setleri

micro:bit aksesuarları satın alarak yepyeni projelere imza atabilirsiniz. Bunun için ilk adımı “Çocuklar için micro:bit kitabı” ile atmaya ne dersiniz? Dijital becerilerinizi geliştirecek micro:bit ile temel bilgileri bu kitaptan öğrenebilir, örnek uygulamaları kendi başınıza çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çeşitli micro bit projeleri için de ses kablosu, hoparlör kartı, koruma kasası ve prototipleme kiti gibi aksesuarları da alışverişinize ekleyebilirsiniz. micro:bit’in teknik özelliklerine göre tamamlayacağınız bu ekipmanlar ile harika projeler yapabilirsiniz.

 micro:Bit Projeleri için İhtiyacınız Olan Aksesuarlar SAMM Market’te

Çocukların küçük yaşlarda bilim ve teknoloji ile tanışmasını sağlayan micro:bit ürünleri ve aksesuarları bu kategoride sizlerle buluşuyor. En uygun micro:bit fiyatları SAMM Market’in geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunuluyor. micro:bit projelerine giriş yapmak ve micro:bit ile keyifli bir kodlama eğitimine başlamak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.