Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Gelen ürünü iade etmek istersem ne yapmalıyım?

- Verdiğiniz siparişle ilgili bir sorununuz olduğunda ürünü müşteri hizmetlerimizden onay aldıktan sonra geri iade edebilirsiniz.

- İade etmek istediğiniz ürünü siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren tüketici kanununa göre 14 gün içerisinde tahrip etmeden, yıpratmadan, ürüne ve orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, eksiksiz olarak irsaliye ve faturası ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ile adresimize gönderebilirsiniz.

- İade için göndereceğiniz ürünlerin kargolarını alıcı ödemeli  olarak göndermeniz gerekmektedir. Yurtiçi Kargo Müşteri Numaramız: 539398828.- Ürünün elimize ulaşmasından itibaren ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yapılmasını istediğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Ürün bedelinin kartınıza yansıması ile ilgili bir problem yaşarsanız ilgili bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.


Sitenizden vermiş olduğum siparişi iptal ettirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

- Öncelikle siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır. 

Hangi durumlarda ürün / ürünler garanti kapsamı dışında kalır ?

- Orijinal ürünlerde müşterinin insiyatifi ile orijinal aksesuar kullanılmaması sonucu, yanma, kısa devre vb. sorunlar durumunda ürün garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Orijinal aksesuar kullanımı ile gerçekleşen arızalar durumunda ise garanti kapsamı dahilinde ürünlere işlem uygulanmaktadır. Ürünlerin kargo ücreti dahi alınmaksızın ücretsiz olarak değişimi sağlanmaktadır.


Kredi kartı ile yapmış olduğum siparişi iptal edersem ürün bedeli ne zaman hesabıma geçer?

- Siparişiniz iptal edildikten sonra para iadesi işlemi ilgili birimimiz tarafından yapılacak olup, hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır.

- Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.


Havale ile verdiğim siparişi iptal edersem ürün bedeli hesabıma ne zaman geçer?

- Siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli ilgili birimimiz tarafından hemen yansıtılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.