Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

Raspberry Pi Kitapları

Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Select and Add to Cart
View :
There is a total of 4 products

Orjinal Raspberry Pi Kitapları

Temel elektronik bilginizi Arduino ve Raspberry Pi setler ile geliştirmek istiyorsanız bu konuda size en iyi şekilde yardımcı olacak kitaplarla işe başlamaya ne dersiniz? Robotik kodlama ve Raspberry Pi projeleri için en iyi kaynaklar bu kategoride sizleri bekliyor. Hem çocuklar hem de yetişkinlere yönelik uygulamalı anlatımlar Raspberry Pi Türkçe kaynak arayanlar için de iyi birer rehber oluyor.

Her geçen gün gelişen robot teknolojisi, bu alanda merakı olan kullanıcıları ve maker’ları heyecanlandırıyor. Robotik ve elektroniğe dair kapsamlı bilgilerin yer aldığı kitaplar, her seviyeye uygun anlatımı ile bu alanda kendisini geliştirmek isteyenlerin oldukça ilgisini çekiyor. Raspberry Pi ile programlama, robotik sistemler ile yeni ürünler tasarlama, temel elektroniğe etkili bir başlangıç yapma gibi alanlarda yeni hobiler geliştirmek istiyorsanız Raspberry Pi kitapları bu iş için en mükemmel yollardan birini oluşturuyor.

Raspberry Pi Hakkında Merak Edilen Her Şey Bu Kitaplarda

Raspberry Pi kartlar, çocuklara kodlamayı öğretmek ve sevdirmek için çıktığı günden bu yana 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kurmayı başarıyor. Bunda tek kart bilgisayar olarak bir bilgisayarın yaptığı birçok şeyi başarılı bir şekilde yapması ve fiyat olarak daha uygun maliyetlere sahip olmasının etkisi büyük diyebiliriz. Raspberry Pi’ler sadece bilgisayar olarak kullanılmıyor tabii, Raspberry Pi ile geliştireceğiniz proje ve uygulamaların neredeyse bir sınırı yok. Bu projeleri geliştirirken merak ettiğiniz modüllerin Raspberry Pi ile eşleşmesi, Rasbian işletim sistemi, Python kütüphanesi, Raspberry Pi ile programlama, Python dili gibi birçok şey elinizin altında oluyor. Çoğu kaynak resimli anlatımları ile de konuyu kolayca kavramanıza yardımcı oluyor. Raspberry Pi kullanım alanları ve Raspberry Pi ile neler yapılır sorularının cevapları da bu kitaplarda!

Raspberry Pi Kitaplarının Avantajları Neler?

  • Bu kitaplar ile en temel bilgiler her an elinizin altında olur.

  • Farklı alanlarda bilgi edinmeyi sağlarlar ve kendini bu alanda geliştirmek isteyenler için muhteşem bir kaynaktırlar.

  • Farklı seviyedeki uygulamaları ile hem çocuklar hem de yetişkinlere hitap etmektedirler.

  • Basit programları ve örnek uygulamaları kendi başınıza kolayca öğrenebilirsiniz.

  • Raspberry Pi modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve her modele uygun örnek uygulamaları keşfedebilirsiniz.

  • Beğendiğiniz ve ilgilendiğiniz projeleri dilediğiniz şekilde tasarlayabilir, kolayca hayata geçirebilirsiniz.

Raspberry Pi Uygulamaları için En İyi Türkçe Kaynaklar SAMM Market’te!

Robotik kodlama kitapları alanında aradığınız birçok şeye Raspberry Pi kitapları ile ulaşabilirsiniz. Eğitici bir kaynak olan Raspberry Pi uygulama kitabında;  Raspberry Pi 3’le uyumlu projeleri ve Raspberry Pi’ye başlangıç için merak ettiğiniz ne varsa bulabilirsiniz. Çocuklar için Raspberry Pi ve Python ile programlama kitabında çocukların hayal gücünü besleyecek çeşitli uygulamaları çocuğunuz ile birlikte deneyimleyebilirsiniz. Nesnelerin interneti, akıllı ev sistemleri gibi birçok alanda proje geliştirmenize yardımcı olacak bu kitapları kaçırmayın.

Raspberry Pi kitabı satın almak ve 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo bedava avantajından yararlanmak için hemen alışverişe başlayın!

Prepared by  T-Soft E-Commerce.