Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

Raspberry Pi Soğutucuları

Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Select and Add to Cart
View :
XL Heatsink - Blue
106.87 TL VAT
Add to Basket
XL Heatsink - Green
106.87 TL VAT
Add to Basket
XL Heatsink - Gold
106.87 TL VAT
Add to Basket
XL Heatsink - Red
106.87 TL VAT
Add to Basket
XL Heatsink - Silver
106.87 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat sink
9.69 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat Sinks . Purple
143.31 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat Sinks . Green
143.31 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat Sinks . Gold
143.31 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Copper Heat Sink
25.84 TL VAT
Add to Basket
XL Heatsink - Black
106.87 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat Sinks . Silver
143.31 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat Sinks . Red
143.31 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi Heat Sinks . Blue
143.31 TL VAT
Add to Basket
5 Volt Fan 40mm
41.99 TL VAT
Add to Basket
There is a total of 25 products

Orjinal Raspberry Pi Soğutucuları

Giderek yaygınlaşan Raspberry Pi kullanımı, günümüzde birçok alanda karşımıza çıkıyor. Basit programlama ve yazılım ile yapılan projeler hobi tutkunları ve profesyonellerin yaratıcılıklarını geliştiriyor. Raspberry Pi ile yapacağınız projelerin türü, birlikte kullanacağınız ek donanım ve modüllerin de çeşitliliğini artırabiliyor. Raspberry Pi ile birlikte kullanılan ürünlerden en dikkat çekeni ise soğutucu setler oluyor. Önemli bir ürün olan Raspberry Pi soğutucuları, farklı renk ve çeşitleri ile bu kategoride sizlerle buluşuyor. Bakır soğutucu, soğutucu setler ve daha fazlası için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Raspberry Pi için Soğutucu Kullanımının Önemi

Tasarladığınız proje Raspberry Pi’nin yoğun çalışmasını gerektiriyor ise zamanla oluşacak ısınma problemleri çalışmanızın verimliliğini etkileyecektir. Çalışmanın verimliliğinin yanı sıra ısınma işleminin belli değerleri aşması halinde işlemciniz de zarar görecektir. Bu bakımdan Raspberry Pi ile birlikte soğutucu kullanımı oldukça önemlidir. Raspberry Pi soğutma yöntemleri ile Raspberry Pi cihazınızı aşırı yükten ve ısınma derdinden kurtarabilirsiniz. Raspberry Pi işlemcisinin ısınmasını önlemek için soğutuculardan destek alarak projelerinizin hız kesmeden ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Kasanızda ısınan donanımları soğutucular yardımı ile parça parça soğutabilirsiniz. Böylece kartınızın ve projelerinizin stabilitesini de artırabilirsiniz.

Raspberry Pi Kartınızın Kullanım Ömrünü Artırmak İçin Ne Yapmalısınız?

Raspberry Pi kartınızın kullanım ömrünü artırmak için mutlaka orijinal ürünler kullanmalı, özellikle güç adaptörü seçiminde lisanslı ürünleri tercih etmelisiniz. Raspberry Pi kartınızı kullanırken, işlemcinizin aşırı ısınmalardan etkilenip zarar görmemesi için soğutucu kullanımına özen göstermelisiniz. Sadece bu iki hususa dikkat ederek kartınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Raspberry Pi Soğutucu Setler SAMM Market’te

Raspberry Pi’nin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayan Raspberry Pi soğutucu çeşitleri uygun fiyat avantajları ile sizi bekliyor. Çalışmalarınızın verimini artırarak, ısınma sorunlarını minimuma indirecek bu ürünler için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Raspberry Pi aksesuarları, orijinal Raspberry Pi ürünleri, Raspberry Pi modelleri ve daha fazlası Raspberry Pi Türkiye resmi distribütörü SAMM Market’te. Siparişlerinizi 150 TL’ye tamamlayarak kargo bedava avantajından faydalanmak için hemen şimdi alışverişe başlayın.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.