Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

Asus Tinker Board Kutuları

Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Select and Add to Cart
View :
Asus Aluminum Case
612.78 TL VAT
612.78 TL VAT
Add to Basket
White HDMI and USB Cover
36.95 TL VAT
Add to Basket
There is a total of 2 products

Orjinal Asus Tinker Board Kutuları

Pratik ve modern tasarımları ile Tinker board geliştirme kartınıza en iyi koruma sunan Tinker board kutuları bu kategoride sizleri bekliyor. Kartınızın performansını kısıtlamayan bu ürünler onun dış etkenlerden korunmasını sağlıyor. Kartınızı daha güvenilir bir şekilde kullanmak için Asus Tinker Board kutularını bu kategoriden sipariş verebilirsiniz. İster Asus fansız alüminyum kutu ister Asus fanlı kutu projenize göre seçebileceğiniz ürünler arasında bulunuyor.

Asus Tinker Board Aksesuarları ile Tanışın

Asus Tinker Board geliştirme kartı güçlü performansı ve işlevselliği ile birçok uygulamanın altından kolayca kalkmanızı sağlıyor. Fakat tüm elektronik kartlarda olduğu gibi yoğun çalışmalar sonrası oluşan ısı problemleri için birtakım önlemler almak gerekebiliyor. Isıyı dağıtıp iletmek için ideal bir çözüm sunan fansız Asus Alüminyum kasa, kolay ve zahmetsiz kurulumu ile dikkat çeken ürünlerden oluyor. Çevre birimleri için uygun kutu tasarımı çalışmalarınızda yüksek performans almanızı sağlıyor. Kartınızın performansını artıracak bu ürünü tercih edebileceğiniz gibi fanlı koruma setini de tercih edebilirsiniz.

Fanlı Asus kasa, yüksek hızlı fanı ile alüminyum kutudan ayrılıyor. İşlemcinizi soğutan bu ürün, tinker board’unuz ile açık bir ortamda çalışma imkanı sunuyor. Arka plakası sayesinde ısı dağılımını geniş bir alana yayıyor.

Asus Tinker Board Kutu Fiyatları Kaçırılmayacak Fırsatlar ile SAMM Market’te

Üstün soğutma özellikleri ve koruma için Asus marka garantili kutuları da alışverişinize eklemeyi unutmayın. Her kullanıcının ihtiyaç duyacağı kartınızın performansınız artıran Asus kutuları SAMM Market ayrıcalığı ile keşfedin.

Tinker Board için Muhafaza Kutuları Uygun Fiyat Avantajları ile Sizi Bekliyor

Sınıfının lideri performansı ile kısa sürede sevilen Asus Tinker Board geliştirme kartları ve bu kartlarla birlikte kullanabileceğiniz koruyucu kasalar SAMM Market’te. Kartınızın ısı dağılımını ayarlayan bu kutular sayesinde kartlarınız sorunsuz çalışırken, projeleriniz istediğiniz verimi size sağlıyor. Ayrıca Raspberry Pi ile birlikte kullanabileceğiniz muhafaza kutusu çeşitleri de bu kategoride sizlerle buluşuyor. Elektronik projeleriniz kadar onların iyi bir şekilde korunabilmesi de büyük önem taşıyor. Bu yüzden elektronik kartlarınız için mutlaka ona uygun bir muhafaza kutusu da edinmeye özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.