Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

Raspberry Pi Güç Adaptörleri

Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Select and Add to Cart
View :
12V 2A Adapter, Plug Type
112.59 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi 5 27W Power Adapter
529.81 TL VAT
Add to Basket
Micro USB to Type-C
7.00 TL VAT
Add to Basket
There is a total of 18 products

Orjinal Raspberry Pi Güç Adaptörleri

Şarj cihazları, kullanımı oldukça kolay, elektronik cihazların ve elektrikli aletlerin beslenmesini sağlayan ürünlerdir. Hayatımızın birçok alanında kullandığımız bu ürünlerle sürekli temas halindeyiz. Telefon, tablet ve bilgisayarlar için olmazsa olmaz ürünlerden olan güç adaptörleri sayesinde gün boyu teknolojik cihazlarımızı rahatlıkla kullanabiliyoruz.

Raspberry Pi için de ideal güç kaynağı sağlayan adaptör çeşitleri farklı seçenekleri ile bu kategoride sizleri bekliyor. Raspberry Pi lisanslı güç adaptörleri 5 ve 12V seçeneklerinden oluşuyor. İsteyene pratik kullanımıyla anahtarlı güç adaptörü isteyene micro USB to Type-c dönüştürücü, cihazlarınızı hızlı ve en verimli bir şekilde şarj edebilmeniz için geniş ürün yelpazesini oluşturuyor. Peki, bu kadar sıklıkla kullandığımız adaptörleri seçerken cihazımıza uygun ve doğru ürünleri bulabiliyor muyuz?

Raspberry Pi için Doğru Güç Adaptörü Seçimi Nasıl Olmalı?

Raspberry Pi için şarj cihazı seçimi kullanıcıların kafasında bazı soru işaretlerine sebep olabiliyor. Bunun için öncelikle şuna dikkat etmeniz gerekiyor: Raspberry Pi cihazınızın modeli ne ise ona uyumlu bir şarj aleti seçmek ve cihazınızın kaç amper güç ile çalıştığını bilmek. Bu bilgiler doğru şarj cihazı seçimi için size yardımcı olacaktır. Ayrıca dikkat edilecek önemli bir husus da Raspberry Pi ile birlikte orijinal ürünlerin kullanılmasıdır. Raspberry Pi cihazınızın tam performans ile çalışması ve daha uzun ömürlü olması için Raspberry Pi marka lisanslı ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. Bunun için en iyi seçenekler sayfamızda sizi bekliyor. Raspberry Pi Türkiye resmi distribütörü SAMM Market’ten aradığınız tüm lisanslı ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Raspberry Pi Lisanslı Adaptörler Uygun Fiyat Avantajları ile SAMM Market’te

Tüm Raspberry Pi modelleri ile uyumlu güç adaptörü çeşitleri bu kategoride sizlerle buluşuyor. Oldukça kompakt olan bu ürünler, Raspberry Pi projeleriniz için istediğiniz gücü size sağlayarak projelerinizi hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştiriyor. Raspberry Pi adaptör fiyatları ise özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Akım değeri daha düşük veya daha yüksek özellikteki ürünler çeşitli sorunlar yaşamanıza sebep olurken, doğru ürün seçimi sizi bu gibi sorunlardan kurtarıyor. Bu yüzden adaptör seçerken bu ayrıntıya özellikle dikkat edilmesi gerekiyor. Raspberry Pi’yi güvenle şarj etmek ve ihtiyacı olan gücü sağlamak için aradığınız orijinal adaptörlere SAMM Market aracılığıyla sahip olun. 150 TL ve üzeri siparişlerinizde bedava kargo avantajından yararlanmak için hemen alışverişe başlayın.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.