Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

Raspberry Pi Ekran ve Aksesuarları

Filter
Selected Filters
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
Select and Add to Cart
View :
FFC 20PIN 0.5MM 50cm
32.43 TL VAT
Add to Basket
1.5inch OLED Module
418.07 TL VAT
Add to Basket
0.96 inch OLED (A)
231.90 TL VAT
Add to Basket
FFC 20PIN 0.5MM 100cm
38.92 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi 128x64 OLED Screen
668.64 TL VAT
534.02 TL VAT
Add to Basket
Raspberry Pi 128x32 OLED Screen
668.64 TL VAT
534.02 TL VAT
Add to Basket
There is a total of 99 products

Orjinal Raspberry Pi Ekran ve Aksesuarları

Raspberry Pi ile istediğiniz projeleri gerçekleştirmek için sadece Raspberry Pi kartına sahip olmanız yetmiyor. Mini bilgisayar Raspberry Pi ile geliştireceğiniz projelerde, ek donanım ve aksesuarlar da projelerinizin istediğiniz şekilde tamamlanmasını sağlıyor. En basitinden Raspberry Pi kartınızı bilgisayar olarak kullanmak istediğinizde bir ekran, klavye ve Mouse gerekiyor. Birçok farklı şekilde kullanılabilen Raspberry Pi modelleri, aksesuarları ile de oldukça zengin bir ürün çeşitliğine sahip olduğunu bizlere gösteriyor. Bu kategoride sizleri Raspberry Pi ile uyumlu ekran modelleri, OLED ekranlar, ekran muhafaza kutuları ve HDMI kablolar bekliyor. Raspberry Pi ekran kurulumu için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz kategorimiz uygun fiyat avantajları ile de farkını ortaya çıkarıyor.

 Raspberry Pi için Ekran Seçimi Nasıl Olmalı?

Projelerinizde yer alan bilgileri görsel doküman olarak veya görüntü almak gibi işlemler için kullanmak isterseniz Raspberry Pi ile uyumlu ekran modellerini tercih etmeniz gerekiyor. Proje türünüze göre LCD veya OLED ekran ya da dokunmatik ekran seçecekleriniz arasında bulunuyor. Raspberry Pi dokunmatik ekran modelleri, ekran genişliğine göre farklı çeşitlerde olabiliyor. 7 inç, 5 inç ve 10 inç ekranlar Raspberry Pi’yi tablet veya bilgisayar olarak kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Bu dokunmatik ekranların avantajı Mouse ve klavye gerektirmeden kullanılabiliyor olması. Sanal klavye ve dokunmatik özellikler kullanım kolaylığı sunuyor. Raspberry Pi Mini OLED ekranlar, sıcaklık, mp3 şarkı sözü gibi projelerde oldukça kullanışlı olabiliyor. Karakter sınırlaması olan yine küçük LDC ekran modelleri Raspberry Pi projeleri için tamamlayıcı ürünleri oluşturuyor. Projenizde geniş kapsamlı bir ekran desteği istiyorsanız (video oynatmak, temel bilgisayar fonksiyonlarını kullanmak gibi) ekran genişliğine bakarak dokunmatik LCD ekranlardan birini seçebilirsiniz.

Raspberry Pi Ekran Çeşitleri ile Tanışmak için En Doğru Adres SAMM Market!

Kaliteli ve dayanıklı ekran modelleri SAMM Market’te sizlerle buluşuyor. Robotik projeler, elektronik aletler ve teknolojik cihazlarda istediğiniz bilgiyi kolay bir şekilde görünür kılacak Raspberry Pi ekran modelleri, projelerinizi daha kullanışlı bir hale getiriyor. Yüksek çözünürlüklü Raspberry Pi ekran ve daha fazlası için hemen alışverişe başlayın.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.