Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

İşlem Rehberi

Üye Olma

Sitemize üye olmak için Üye Ol ikonuna tıklayınız.

İşlem Rehberi 1

Giriş Yapma

Eğer daha önce sitemize üye olduysanız Üye Girişi bölümüne E-posta adresinizi ve şifrenizi yazıp devam edebilirsiniz. Üye değilseniz Üye Ol butonuna tıklayabilirsiniz.

İşlem Rehberi 2

Üye Bilgileri

Bu alandaki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak , Sağ alt tarafta Kullanım ve Gizlilik İlkelerini kabul ettikten sonra üye olabilirsiniz.

İşlem Rehberi 3

Sepete Ürün Ekleme

Sitemizden almak istediğiniz ürünleri Sepete Ekle butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

İşlem Rehberi 4

Sepet Sayfası

Sepet kısmına tıkladığınızda ürünlerininiz miktarını kontrol edebilirsiniz. Eğer İndirim Kodunuz varsa indirim kodunuzu kullanabilirsiniz. Satın Al seçeneğine tıklayarak ürünü satın alabilirsiniz.

İşlem Rehberi 5

Adres

Bu alanda Teslimat ve Fatura adres bilgilerini yazacağınız bir sayfa gelecektir. Sitemizden satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerin teslimatlarının yapılacağı adres bilgilerini giriniz.

İşlem Rehberi 6

Ödeme

Ödeme alanından aldığınız ürünün Genel Toplamını kontrol ediniz. Sonrasında Ödeme Yolunu seçiniz. Kredi Kartı bilgilerinizi girerek Siparişi Tamamla butonuna tıklayınız.

İşlem Rehberi 7

Havale/EFT

Ödeme seçenekleri kısmında HAVELE bölümünü seçerseniz siparişinizi tamamladıktan sonra ödeme dekontunu tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

İşlem Rehberi 8

Onay

Bu alandaki Sipariş Numaranızı kaydediniz. Herhangi bir sorun olursa; market@samm.com veya 0262 677 16 80 tarafından bizlere ulaşabilirsiniz.

İşlem Rehberi 9

Prepared by  T-Soft E-Commerce.