sadsad x
asdasd
Hover over the picture to zoom
 • Features

  VCNL4010 Mesafe/Işık Sensörü

  Mesafe ölçen bir cihaz tasarlamak istiyorsanız VCNL4010 Mesafe/Işık Sensörü bu işte size yardımcı olabilir. Kısa mesafeleri algılamak için ideal olan bu kartı çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. 10 ile 150 mm arası uzaklıkları ölçen bu kart I2C bağlantıya sahiptir. 3.3V ile 5V lojik seviyeleri ile kullanılabilir. 

  Robot projeleriniz için bu kartı kullanarak, robotunuzun önüne çıkan engelleri algılamasını sağlayabilirsiniz. Çarpma, düşme vb. süreçlerin böylece önüne geçebilirsiniz. Bu sensör kartın üzerinde ortam ışığını algılayan bir sensör de bulunmaktadır.

  VCNL4010 Mesafe/Işık Sensörü Özellikleri

  • Boyutlar: 23mm x 23mm x 3.15 mm
  • I2C adresi: 0x13

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı VCNL4010 Mesafe/Işık Sensörü SAMM Market’te!

  Projelerinizde çeşitli ölçme işlemleri için aradığınız sensörlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Mesafe ve hareket sensörleri ile projenizi dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz. Hemen siparişinizi oluşturarak VCNL4010 Mesafe/Işık Sensörü’nü avantajlı fiyatlar ile almanın ayrıcalığını yaşayın.

  Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

 • Payment Options

VCNL4010 Mesafe/Işık Sensörü

Adafruit

Product Code:

MP00429

Supplier Code: 466
(0 Comment)
Comment >
178.78 TL + VAT
Price Including VAT
210.96 TL
Stock Quantity : 5
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
Prepared by  T-Soft E-Commerce.