Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 24 x 5050 RGB LED

Ürün Kodu : MP01770
Tedarikçi Kod: 1586
Stok:
730,44 TL + KDV
876,52 TL
EFT / Havale Fiyatı : 850,23 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 24 x 5050 RGB LED

24 adet ultra parlak akıllı LED NeoPiksel, 2,6" (66 mm) dış çapa sahip bir daire içinde düzenlenmiştir. Halkalar 'zincirlenebilir' - birinin çıkış pinini diğerinin giriş pinine bağlayın. birlikte zincirleme yapabilirsiniz!Sürücü çipi LED'in içinde olduğundan her LED adreslenebilir.Her biri ~18mA sabit akım sürücüsüne sahiptir, bu nedenle voltaj değişse bile renk çok tutarlı olacaktır ve tasarımı ince yapmak için harici şok direnci gerekmez Her şeyi 5VDC ile güçlendirin ve kullanmaya hazırsınız.

Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz.Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.

Birleştirilmiş ve test edilmiş 24 ayrı adreslenebilir RGB LED ile tek bir halka olarak gelir.

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 24 x 5050 RGB LED SAMM Market’te

NeoPixel Ring - Entegre Sürücülü 24 x 5050 RGB LED ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.