sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit METRO 328 - Arduino Uyumlu - (Headers - ATmega328)

Ürün Kod: MP01662
Tedarikçi Kod: 2488
(0 Yorum)
722,81 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
867,37 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Adafruit METRO 328 - Arduino Uyumlu - (Headers - ATmega328)

  METRO, Arduino IDE ile harika çalışır ve ATmega328P'yi 16 MHz'de çalıştırır, böylece Arduino UNO R3 kalkanları ve kartları ile şekil ve pin uyumlu olur. Bunu, Boards menüsünde 'Arduino UNO' seçeneğini seçerek Arduino IDE (hem masaüstü hem de bulut versiyonu) ile kullanabilirsiniz.

  İşlemcide bol miktarda GPIO, Analog giriş, donanım UART SPI ve I2C, zamanlayıcılar ve bol miktarda PWM var - çoğu basit proje için yeterli. 

  METRO, AVR'lerle yıllarca oynamanın doruk noktasıdır: kullanımı kolay ve hacker dostu bir geliştirme kartı olarak yapılmıştır. Kalbinde, 32 KB flash ve 2 KB RAM ile 16 MHz'de çalışan bir ATmega328P var. Optiboot önyükleyici kurulu olarak gelir ve Arduino IDE uyumludur.

  Özellikleri

  • Güç METRO  7-9V polarite ile herhangi 5V USB kaynağına DC veya mikro USB konektörü korumalı. 2,1 mm DC jakının yanında bir açma/kapama düğmesi bulunur, böylece kurulumunuzu kolayca kapatabilirsiniz. METRO, USB ve DC arasında otomatik olarak geçiş yapacaktır.
  • METRO , 6'sı Analog ve 2'si USB-seri dönüştürücü için ayrılmış olmak üzere 20 GPIO pinine sahiptir . Ayrıca 3 zamanlayıcıda (1 x 16 bit, 2 x 8 bit) 6 PWM mevcuttur. Bir donanım SPI bağlantı noktası, donanım I2C bağlantı noktası ve USB'ye donanım UART'ı vardır. Mantık seviyesi 5V'dir ancak kapalı bir jumper'ı kesip lehimleyerek kolayca 3.3V mantığa dönüştürebilirsiniz.
  • USB'den Seri'ye dönüştürücü , herhangi bir bilgisayar tarafından METRO'ya veri dinlemek/göndermek için kullanılabilecek bir donanım USB'den Seriye dönüştürücü vardır ve ayrıca önyükleyici aracılığıyla kodu başlatmak ve güncellemek için kullanılabilir.
  • Kolay hata ayıklama için PCB'nin ön kenarında dört gösterge LED'i . UART için bir yeşil güç LED'i, iki RX/TX LED'i ve pin PB5'e bağlı bir kırmızı LED
  • Kolay yeniden programlama , Arduino IDE ve avrdude tarafından desteklenen Optiboot önyükleyici ile önceden yüklenmiş olarak gelir  ve yalnızca 512 bayt kullanır - böylece kodunuz için çok fazla alanınız olur.
  • Arduino IDE uyumlu , bunu Arduino IDE (hem masaüstü hem de bulut versiyonu) ile Boards menüsünde 'Arduino UNO'yu seçerek kullanabilirsiniz.
  • Tüm Adafruit shieldları ile çalışır.

  Ayrıca masanızdan kaymasını önlemek için 4 lastik tampon da ekledik. Metro, yalnızca başlıkları göstermek için takılı 12x kapasitif dokunmatik kalkanını gösterilmektedir, ancak bu kalkan dahil değildir.

  Mac ve Windows İnsanlar! COM/Seri bağlantı noktasının doğru görünmesini sağlamak için SiLabs'tan CP2014 VCP sürücülerini alıp yüklemeyi unutmayın! Varsayılan sürücüler bu USB/Seri çipi desteklemeyebilir

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit METRO 328 - Arduino Uyumlu - (Headers - ATmega328) SAMM Market’te

  Adafruit METRO 328 - Arduino Uyumlu - (Headers - ATmega328) ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.