sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 20 LED 4" Aralıklı

Ürün Kod: MP01750
Tedarikçi Kod: 3631
(0 Yorum)
1.066,10 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.279,32 TL
Stok Miktarı : 5
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 20 LED 4" Aralıklı

  Neopixel Led Dots Strand o kadar küçükki kostumlerınızde veya küçük led ihtiyacı duyduğunuz projelerinizde kullanabilirsiniz.Her nokta, küçük bir plastik hava koşullarına dayanıklı düğmenin içine yerleştirilmiştir, bunları su altına daldırmayı önermiyoruz, ancak geçici dış mekan kullanımına dayanabilirler.

  Her bir telin içinde tek bir NeoPixel bulunan 20 nokta vardır ve bunları birbirine bağlayan kablolar bulunur. Noktalar 4" aralıklıdır.

  NeoPixels gömülü mikrodenetleyici ile 5050 ölçekli LED'lerdir LED iç . Her R/G/B'nin parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Her LED, bir kaydırma yazmacı gibi davranır, giriş pinlerinde gelen verileri okur ve ardından önceki verileri çıkış pininde kaydırır. Uzun bir veri dizisi göndererek, sonsuz sayıda LED'i kontrol edebilirsiniz, sadece daha fazlasına bağlanın veya sonunda istenmeyen LED'lerin bağlantısını kesin. PWM, her bir LED çipinin içine yerleştirilmiştir, böylece parlaklığı bir kez ayarladığınızda, şeritle konuşmayı bırakabilirsiniz ve sizin için tüm LED'leri PWM'ye devam edecektir.

  Bu NeoPixel şeritleri, dijital olarak adreslenebilir 20 piksel LED'e sahiptir. Kırmızı kablo +5V, ortadaki kablo veri ve diğer kenar kablosu topraktır. Noktalarda giriş tarafını gösteren küçük işaretler var, ki bu uç erkek pinli konnektörle olmalıdır, ancak emin değilseniz, her iki ucu da deneyin.

  Lütfen dikkat , düğmelerin arkasına kalıplanmış küçük plastik kancalar vardır, ancak bunlar genellikle yanlış kalıplanmıştır. Kancalar zaten çok sağlam olmadığından ve telleri olta teli ile dikmenizi tavsiye ettiğimiz için mini kancaların çalışacağını garanti etmiyoruz.

  Doküman

  Kablolama, güç kullanımı hesaplamaları, kullanım için örnek kod vb. gösteren bir eğitimi inceleyiniz.

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 20 LED 4" Aralıklı SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 20 LED 4" Aralıklı ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.