Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Adafruit CP2104 Friend - USB'den Seriye Dönüştürücü

Ürün Kodu : MP01665
Tedarikçi Kod: 3309
Stok:
298,95 TL + KDV
358,74 TL
EFT / Havale Fiyatı : 347,98 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adafruit CP2104 Friend - USB'den Seriye Dönüştürücü

Paralel bağlantı noktaları ve seri bağlantı noktalarının günleri geride kaldı. Şimdi USB bağlantı noktası üstün! Ancak USB zordur ve günlük seri verilerinizi bir mikro denetleyiciden bilgisayara aktarmak istiyorsunuz Adafruit CP2104 ürününü kesinlikle incelemelisiniz.

Bu, hızlı geliştirme süresi için 2Mbit/s'lik bir hızla kod yükleyebilen yüksek kaliteli bir CP2104 USB-Seri çiptir. Ayrıca Arduino/ATmega328 panoları için otomatik sıfırlama özelliğine sahiptir, bu nedenle pimler ve sıfırlama düğmesine basılarak erişilemez. CP2104, CH340'tan daha iyi sürücü desteğine sahiptir ve stabilite sorunları olmadan çok yüksek hızlar ve değişken hızlar yapabilir. FT232RL ve FT231X ile karşılaştırıldığında, CP2104, harika bir fiyata aynı veya daha iyi özelliklere sahiptir! Verilerinizde hata ayıklamanıza yardımcı olacak RX/TX LED'leri bile vardır, çip veri aldığında/ilettiğinde bunlar yanıp söner.

Varsayılan olarak, FTDI kablolarımızla eşleşecek şekilde ayarladık. 6. pin RTS, güç kablosu +5V ve sinyal seviyeleri 3.3V (5V uyumludur ve 3.3V ve 5V sinyal sistemlerinin büyük çoğunluğunda çalışmalıdır). İletişim ve yükleme için 'FTDI bağlantı noktası' kullanan herhangi bir Arduino, ESP8266, ESP32 veya diğer herhangi bir mikro denetleyici ile mükemmel çalışır.

Ayrıca, DTR, RI, DSR, vb. pinlere ihtiyaç duymanız durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modem kontrol pinlerinin tam bir koleksiyonu da bulunmaktadır.

Her sipariş, tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir pano ile birlikte gelir. Size dik açılı bir soket başlığı ve bir miktar erkek başlık şeridi veriyoruz. 'FTDI benzeri' yapmak için kenardaki soket başlığına lehimleyebilir veya bir devre tahtasına takmak ve tüm pinlere erişmek için erkek başlıkları lehimleyebilirsiniz.

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit CP2104 Friend - USB'den Seriye Dönüştürücü SAMM Market’te

Adafruit CP2104 Friend - USB'den Seriye Dönüştürücü ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.