sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit NeoPixel Dijital RGB LED Şerit - Beyaz 30 LED 1m

  • Bu LED'ler, metre başına yaklaşık 9,5 Watt maksimum (~2 Amper @ 5V) kullanır. Maksimum derecelendirme, tüm LED'lerin tam beyaz olduğunu varsayar, genellikle renkli tasarım için gerçek akım, maksimum akımın yaklaşık 1/3 ila 1/2'sidir. 5V 2A veya 10A kaynağımız gibi iyi bir güç kaynağı çok önemlidir!
  • İkincisi, yüksek yoğunluk elde etmek için, kontrolör çipi LED'in içindedir, bu biraz soğuktur, ancak çipin giriş için yalnızca tek bir pim ve çıkış için tek bir pim kullandığı anlamına gelir. Kullanılan protokol zamanlamaya çok özeldir ve yalnızca yüksek tekrarlanabilir 100nS zamanlama hassasiyetine sahip mikro denetleyiciler tarafından kontrol edilebilir. 8MHz ve 16MHz'de Arduino Uno/Mega mikrodenetleyici ile kullanmak için örnek kodumuz var ve biraz çabayla  Raspberry Pi veya  Beagle Bone Black ile kullanabilirsiniz , ancak Basic Stamp, NETduino ve diğerleriyle çalışmayacaktır. yorumlanmış/sanal makine mikroişlemcisi veya 8 MHz'den daha yavaş herhangi bir işlemci.
  • Piksellerin bir Arduino tarafından kontrol edilme şekli, tüm şeridin bellekte arabelleğe alınması gerekir ve birçok Arduino UNO projesinin, tüm ekstralar dahil edildikten sonra yalnızca yaklaşık 1500 bayt RAM'e sahip olduğunu gördük - yaklaşık 500 LED pikseli için yeterli. Tüm şeridi sürmek ve diğer bazı kitaplıkları dahil etmek istiyorsanız, bir Mega kullanmanız gerekebilir.

  Metre başına 30 RGB LED vardır ve her bir LED'i ayrı ayrı kontrol edebilirsiniz! Evet, bu doğru, bu dijital olarak adreslenebilir LED şerit türüdür. Her LED'in kırmızı, yeşil ve mavi bileşeninin rengini 8 bit PWM hassasiyetiyle ayarlayabilirsiniz (yani piksel başına 24 bit renk). LED'ler, şeridi kısaltabilmeniz veya uzatabilmeniz için şerit boyunca zincirlenmiş kaydırma kayıtları tarafından kontrol edilir. Veri göndermek için sadece 1 dijital çıkış pini gereklidir. PWM, her bir LED çipinin içine yerleştirilmiştir, böylece rengi bir kez ayarladığınızda, şeritle konuşmayı bırakabilirsiniz ve sizin için tüm LED'leri PWM'ye devam edecektir.

  Şerit esnek PCB malzemeden yapılmıştır ve hava koşullarına dayanıklı bir kılıf ile birlikte gelir. Bu malzemeleri tel kesicilerle kolayca kesebilirsiniz, her 1,3"/3,4 cm'de bir (her biri 1 LED) kesme çizgileri vardır. 0,1" bakır pedleri lehimleyin ve hazırsınız.

  Bu şeritlere güç vermek için 5V DC güç kaynağı kullanmalısınız, daha yükseği kullanmayın 6V'dan fazla veya tüm şeridi yok edebilirsiniz.

  Teknik özellikler:

  • 12,5 mm (0,5") genişlik , 4 mm (0,16") kalınlık, kasa açık, segment başına 33 mm (1,3") uzunluk
  • Metre başına 30 LED
  • Çıkarılabilir IP65 hava koşullarına dayanıklı kasa
  • 1,3" şerit segmenti başına maksimum 5V @ 60mA çekiş (tüm LED'ler tam parlaklıkta)
  • 5VDC güç gereksinimi (6VDC'yi aşmayın) - polarite koruması yok
  • Segment başına 1 entegre RGB LED, ayrı ayrı kontrol edilebilir
  • LED dalga boyları: 630nm/530nm/475nm

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel Dijital RGB LED Şerit - Beyaz 30 LED 1m SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel Dijital RGB LED Şerit - Beyaz 30 LED 1m ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit NeoPixel Dijital RGB LED Şerit - Beyaz 30 LED 1m

Adafruit

Ürün Kod:

MP01708

Tedarikçi Kod: 1376
434,07 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
512,20 TL
Stok Miktarı : 5
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.