sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  NeoPixel Jewel - Entegre Sürücülü 7 x 5050 RGB LED

  Küçük 5050 (5mm x 5mm) akıllı RGB LED'lerin yedisini, şimdiye kadarki en zarif şekliyle  NeoPixel kartını montaj delikleri ve zincirlenebilir bir tasarıma sahip güzel, yuvarlak bir PCB'ye yerleştirdik.

  Birlikte zincirleyebildiğiniz kadarını kontrol etmek için yalnızca bir mikro denetleyici pimi kullanın! Sürücü çipi LED'in içinde olduğu için her bir LED adreslenebilir. Her birinin ~18mA sabit akım sürücüsü vardır, bu nedenle voltaj değişse bile renk çok tutarlı olacaktır ve tasarımı ince yapmak için harici şok direnci gerekmemektedir. Her şeyi 5VDC ile güçlendirin ve rock yapmaya hazırsınız.

  LED'ler, bir Jewel'in çıkışını diğerinin girişine bağlayarak 'zincirlenebilir' hale gelir. Çok zamanlamaya özel bir protokole sahip tek bir veri hattı vardır. Protokol zamanlamaya çok duyarlı olduğundan, AVR, Arduino, PIC, mbed vb. gibi gerçek zamanlı bir mikro denetleyici gerektirir. Linux tabanlı bir mikrobilgisayar veya netduino veya Basic Stamp gibi yorumlanmış bir mikro denetleyici ile kullanılamaz.Elle ayarlanmış montaj gerektirdiğinden, yalnızca AVR çekirdekleri içindir, ancak diğerleri bu çip sürücüsü kodunu taşımış olabilir, bu yüzden lütfen Google'da dolaşın. 8MHz veya daha hızlı bir işlemci gereklidir.

  Birleştirilmiş ve test edilmiş 7 ayrı ayrı adreslenebilir RGB LED'li tek bir yuvarlak tahta olarak gelir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı NeoPixel Jewel - Entegre Sürücülü 7 x 5050 RGB LED SAMM Market’te

  NeoPixel Jewel - Entegre Sürücülü 7 x 5050 RGB LED ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

NeoPixel Jewel - Entegre Sürücülü 7 x 5050 RGB LED

Adafruit

Ürün Kod:

MP01765

Tedarikçi Kod: 2226
184,20 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
217,36 TL
Stok Miktarı : 20
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.