sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit NeoPixel UV LED Şerit 32 LED/Beyaz PCB - 1M

  Metre başına 32 LED'li bir Adafruit NeoPixel  Ultraviyole Şerit ! Her sipariş, tek bir metre uzunluğunda şerit olarak gelir.

  Şerit esnek PCB malzemeden yapılmıştır ve hava koşullarına dayanıklı bir kılıf ile birlikte gelir. Bu malzemeyi tel kesicilerle kolayca kesebilirsiniz. Her 3 cm'de bir kesik çizgiler vardır (her biri 1 LED). 0,1" bakır pedlere lehimleyin ve gitmeye hazırsınız.

  Bu şeritlere güç vermek için 5V DC güç kaynağı kullanmalısınız, 6V'tan yüksek kullanmayın, yoksa tüm şeridi yok edersiniz.

  Her iki uçta da 2 pinli JST SM konektörü ile birlikte gelir . 

  Bunları herhangi bir 'NeoPixel' veya WS2812 sürücüsü (FastLED, vb.) ile kullanabilirsiniz. R, G ve B kanalları, üç ayrı UV diyotuna dönüşür. Bu nedenle, her 5 mm x 5 mm paketin içindeki üç UV LED'in parlaklığını değiştirmek için (0, 0, 0) ile (255, 255, 255) arasında değişen üç kanalı da aynı değere ayarlamanızı öneririz.

  Doküman

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel UV LED Şerit 32 LED/Beyaz PCB - 1M SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel UV LED Şerit 32 LED/White PCB - 1M ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit NeoPixel UV LED Şerit 32 LED / Beyaz PCB - 1M

Adafruit

Ürün Kod:

MP01751

Tedarikçi Kod: 3851
684,24 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
807,41 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.