sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 2" Aralıkta 20 LED

  Neopixel Led Dots Strand o kadar küçükki kostumlerınızde veya küçük led ihtiyacı duyduğunuz projelerinizde kullanabilirsiniz.Her nokta, küçük bir plastik hava koşullarına dayanıklı düğmenin içine yerleştirilmiştir, bunları su altına daldırmayı önermiyoruz, ancak geçici dış mekan kullanımına dayanabilirler.

  Her bir telin içinde tek bir NeoPixel bulunan 20 nokta vardır ve bunları birbirine bağlayan kablolar bulunur. Noktalar 2" aralıklıdır.

  NeoPixels gömülü mikrodenetleyici ile 5050 ölçekli LED'lerdir LED iç . Her R/G/B'nin parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Her LED, bir kaydırma yazmacı gibi davranır, giriş pinlerinde gelen verileri okur ve ardından önceki verileri çıkış pininde kaydırır. Uzun bir veri dizisi göndererek, sonsuz sayıda LED'i kontrol edebilirsiniz, sadece daha fazlasına bağlanın veya sonunda istenmeyen LED'lerin bağlantısını kesin. PWM, her bir LED çipinde yerleşik olarak bulunur, böylece parlaklığı bir kez ayarladığınızda, şeritle konuşmayı bırakabilirsiniz ve sizin için tüm LED'leri PWM'ye devam edecektir.

  Bu NeoPixel şeritleri, dijital olarak adreslenebilir 20 piksel LED'e sahiptir. Kırmızı kablo +5V, ortadaki kablo veri ve diğer kenar kablosu topraktır. Noktalarda giriş tarafını gösteren küçük işaretler var, ki bu uç erkek pin konnektörü ile olmalıdır, ancak emin değilseniz, her iki ucu da deneyin.

  Lütfen dikkat , düğmelerin arkasına kalıplanmış küçük plastik kancalar vardır, ancak bunlar genellikle yanlış kalıplanmıştır. Kancalar zaten çok güçlü olmadığından ve telleri olta teli ile dikmenizi tavsiye ettiğimiz için mini kancaların çalışacağını garanti etmiyoruz.

  Doküman

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 2" Aralıkta 20 LED SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 2" Aralıkta 20 LED ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit NeoPixel LED Dots Strand - 2" Aralıkta 20 LED

Adafruit

Ürün Kod:

MP01753

Tedarikçi Kod: 3630
689,21 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
813,27 TL
Stok Miktarı : 5
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.