Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Adafruit Pi RTC - Raspberry Pi için Hassas DS3231 Gerçek Zamanlı Saat

Ürün Kodu : MP01653
Tedarikçi Kod: 4282
Stok:
638,70 TL + KDV
766,44 TL
EFT / Havale Fiyatı : 743,45 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adafruit Pi RTC - Raspberry Pi için Hassas DS3231 Gerçek Zamanlı Saat

Bu, Raspberry Pi projenizin güç kesilirse zamanı takip etmesini sağlayan, alabileceğiniz en iyi pil destekli gerçek zamanlı saattir (RTC). Veri kaydı, saat oluşturma, NTP sunucuları, zaman damgası, zamanlayıcılar ve alarmlar vb. için mükemmeldir. Orijinal bir DS3231 RTC ile donatılmış, Raspberry Pi ile harika çalışır ve yerel çekirdek desteğine sahiptir.

DS3231 veri sayfası, bu parçanın "Son Derece Doğru I²C-Entegre RTC/TCXO/Kristal" olduğunu açıklar. Ve, hey, tam olarak teneke üzerinde ne yazıyorsa onu yapıyor! Bu  Gerçek Zamanlı Saat (RTC)  , küçük, düşük güç paketinde alabileceğiniz en hassas saattir.

Çoğu RTC, düşük akım çekişinde zamanı tutmak için kullanılan harici bir 32kHz zamanlama kristali kullanır. Ve hepsi iyi ve güzel, ancak bu kristaller, özellikle sıcaklık değiştiğinde (sıcaklık salınım frekansını çok çok çok az değiştirir, ancak toplanır!) Hafif bir kaymaya sahiptir. yonga! Ve entegre kristalin hemen yanında bir sıcaklık sensörü var. Bu sensör, zaman işleyişinin programda kalması için saat tiklerini ekleyerek veya çıkararak frekans değişikliklerini telafi eder.

Birçok "ucuz" DS3231 RTC kartı, orijinal Maxim DS3231'leri kullanmaz - belirtilen zaman işleyişi kalitesini korumayan, kalibre edilmemiş bir RTC alırsınız! Bu DS3231'leri doğrudan Maxim'den satın alıyoruz, böylece %100 orijinal olduklarını biliyoruz.

Pi 1, Pi 2, Pi 3, Pi 4, Pi Zero, A+, B+ vb. dahil olmak üzere herhangi bir Raspberry Pi (veya benzeri tek kartlı linux bilgisayar) ile mükemmel çalışır .

  • Tamamen monte edilmiş ve test edilmiş PCB fişleri doğrudan Pi'nizin GPIO pinlerine takılır - Lehimleme gerekmez.
  • 5 yıl veya daha fazla zaman tutacak

Not: Bu ürün, bir CR1220 düğme pil ile birlikte gelmez.

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit Pi RTC - Raspberry Pi için Hassas DS3231 Gerçek Zamanlı Saat SAMM Market’te

Adafruit Pi RTC - Raspberry Pi için Hassas DS3231 Gerçek Zamanlı Saat ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.