sadsad x
asdasd

Orjinal micro:bit Aksesuarları

BBC’nin desteği ile geliştirilen micro:bit, üzerindeki donanımlar ve bileşenler ile tek başına projeler üretmek için harika bir kaynak. Fakat zamanla her elektronik kartta olduğu gibi projelerinizi zenginleştirmek ve geliştirmek isteyebilirsiniz. İşte bu durumda devreye micro:bit ile birlikte kullanacağınız aksesuarlar giriyor. micro:bit’i zenginleştiren bu aksesuarlar farklı projeler üretmek için de iyi birer yardımcı oluyor. micro:bit, sahip olduğu edge konektörü ile kullanacağınız harici modül ve aksesuarların kolayca bağlanabilmesine imkan tanıyor.

Eğlenceli tasarım ve projeler ile micro:bit kartınızı daha da zenginleştirmek için micro:bit aksesuarları ile tanışmaya hazır olun! micro:bit kitler, micro:ledler, pil yuvaları, micro:servo motor, micro:bit koruma kasası ve daha fazlası bu kategoride sizi bekliyor. micro:bit aksesuarları ile projelerinizi geliştirmek için hemen incelemeye başlayın.

micro:bit Ne İşe Yarar?

İngiltere’de çocukların eğitimleri için tasarlanan bir mikro kontrolcü kartı olan micro:bit, çocukların programlama ve elektroniği kolayca öğrenmelerini sağlıyor. Basit kodlamalar ile micro:bit kolayca programlanabiliyor ve herhangi bir ek donanım gerekmeden birçok proje rahatlıkla hayata geçirilebiliyor. Akıllı ev sistemleri, müzik aletleri, robotlar ve daha birçok uygulama için micro:bit ürünleri kullanılabiliyor. Küçük mucitlerin yaratıcılıkları ve problem çözme becerilerine de katkı sağlayan bu ürünler STEM eğitimleri için de iyi bir kaynak oluyor.

Kodlama ve robotik araçlar için basit bir sisteme sahip olan micro:bit, üzerinde yer alan sensörler sayesinde dışarıdan verileri alıyor. Ve yazdığınız kod yardımı ile de bu verileri işliyor. Kodlama eğitimi için neredeyse devrim niteliğinde olan ürün, akıllı cihazlar yardımı ile kolayca programlanabiliyor. micro:bit programlama sonrası üzerindeki butonlar aracılığı ile oyunlar oynayabilir, bluetooth özelliğini kullanarak projelerinizi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Başlangıç seviyesinde bir kodlama bilgisi gerektiren micro:bit ürünleri ve aksesuarları için hemen alışverişe başlayın.

micro:Bit Aksesuar ve Setleri

micro:bit aksesuarları satın alarak yepyeni projelere imza atabilirsiniz. Bunun için ilk adımı “Çocuklar için micro:bit kitabı” ile atmaya ne dersiniz? Dijital becerilerinizi geliştirecek micro:bit ile temel bilgileri bu kitaptan öğrenebilir, örnek uygulamaları kendi başınıza çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Çeşitli micro bit projeleri için de ses kablosu, hoparlör kartı, koruma kasası ve prototipleme kiti gibi aksesuarları da alışverişinize ekleyebilirsiniz. micro:bit’in teknik özelliklerine göre tamamlayacağınız bu ekipmanlar ile harika projeler yapabilirsiniz.

 micro:Bit Projeleri için İhtiyacınız Olan Aksesuarlar SAMM Market’te

Çocukların küçük yaşlarda bilim ve teknoloji ile tanışmasını sağlayan micro:bit ürünleri ve aksesuarları bu kategoride sizlerle buluşuyor. En uygun micro:bit fiyatları SAMM Market’in geniş ürün yelpazesi ile sizlere sunuluyor. micro:bit projelerine giriş yapmak ve micro:bit ile keyifli bir kodlama eğitimine başlamak için ihtiyacınız olan tüm aksesuarları bu kategorimizde bulabilirsiniz.

منظر
جديد Kitronik - BBC micro:bit Piyano Modülü
Kitronik - :Move Mini Buggy kit - micro:bit %26
721,73 TL + ضريبة القيمة المضافة
537,21 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit Prototyping Kit %15
303,64 TL + ضريبة القيمة المضافة
256,92 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit Inventor’s Kit %14
541,41 TL + ضريبة القيمة المضافة
467,14 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit Güç Kartı %11
261,83 TL + ضريبة القيمة المضافة
233,57 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit Dokunmatik Sensör
جديد Kitronik - micro:bit Proto Board %18
140,14 TL + ضريبة القيمة المضافة
114,45 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit Terminal Kartı
جديد Kitronik - micro:bit İçin 7 Segment
Kitronik - Servo:Lite – micro:bit :move mini %22
270,71 TL + ضريبة القيمة المضافة
210,21 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit RTC Saat Modülü
Kitronik - MI:Power لوحة بطارية تعمل مع micro:bit %23
128,46 TL + ضريبة القيمة المضافة
99,27 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Stemist - micro:bit Project Set
جديد Abaküs Kitap - Çocuklar İçin micro:bit Kitabı %26
57,00 TL + ضريبة القيمة المضافة
42,00 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Kitronik - micro:bit Mucit Kit İçin Ses Paketi %11
256,92 TL + ضريبة القيمة المضافة
228,90 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد SAMM - GP 1.5V AAA Pil
14,01 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
جديد Waveshare - 1.8inch LCD micro:bit için %23
269,34 TL + ضريبة القيمة المضافة
207,04 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
مجموع 49 المنتج المعروض.
1 2 3
Prepared by  T-Soft E-Commerce.