Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Arduino Kitapları

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

Orjinal Arduino Kitapları

Açık kaynaklı bir mikrokontrolcü platformu olan Arduino kartlar, elektronik uygulamalar için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Arduino’nun özelliklerine baktığımızda, düşük güç tüketimi ve ATmega 168/ ATmega 328 mikroişlemci en dikkat çeken özelliklerini oluşturur. Arduino birçok seviyede farklı projeler geliştirmenize imkan tanır. Arduino geliştirme kartlarını Arduino programlama dili ile programlayarak çeşitli sensörler, ışık açma kapama uygulamaları, robotik projeler ve motor çalıştırma gibi uygulamaları kolayca yapabilirsiniz. Peki, “bunun için nereden başlayacağım?” diyorsanız Arduino kitapları sizin için iyi bir başlangıç olabilir. Bu kategoride yer alan Arduino kitaplarını inceleyerek size en uygun olanı seçebilirsiniz. Arduino’ya yeni başlayanlar için başlangıç rehberi, bildiklerini bir adım daha öteye taşımak isteyenler için ileri seviye Arduino kitabı ve projelerini Android veya Raspberry Pi ile birleştirmek isteyenler için farklı seçenekler bu kategoride sizleri bekleyenler arasında bulunuyor.

Arduino Kart Modelleri ile Neler Yapabilirsiniz?

Arduino kart modelleri farklı özellik ve fonksiyonları ile dikkat çekiyor. Bu kart modellerini inceleyerek çevre ile etkileşime girebilen sistemler tasarlayabilirsiniz. Bunun için kartınızı yapacağınız projeye göre programlamak gerekebilir. Arduino programlama konusu için Arduino kütüphanelerinden destek alabilirsiniz. Arduino Uno R3, Arduino Mega, Arduino Leonardo, Arduino Nano gibi çeşitleri olan bu geliştirme kartları ile:

  • Robotik ve elektronik uygulamalar,

  • Basit elektronik devreler,

  • Giyilebilir teknolojiler,

  • Sensörlü projeler,

  • Çeşitli ölçüm cihazları ve daha birçok şeyi yapabilirsiniz.

Arduino Shield Nedir? Arduino Shield Çeşitleri Ne İşe Yarıyor?

Arduino’ya daha işlevsel özellikler kazandırmak için Arduino üzerine takılan ek donanımlara shield diyoruz. Arduino ile birlikte uyumlu olarak çalışan bu shield’ler sayesinde Arduino kartlarınızı daha kullanışlı bir hale getirebiliyorsunuz. Arduino için tasarlanan bu shield çeşitleriyle Arduino’ya yeni özellikler de kazandırabiliyorsunuz. Örneğin; proto shield’ler sayesinde Arduino üzerinde kendi devrenizi tasarlayabiliyorsunuz. Sensör ve servo motor bağlantılarını kolaylaştıran shield’ler, bluetooth shield’ler ve daha fazlası ile Arduino projelerini nasıl birleştireceğinizi merak ediyorsanız Arduino kitaplarından çok şey öğreneceğinizden emin olabilirsiniz..

Arduino Kitapları Uygun Fiyat Avantajları ile SAMM Market’te

Arduino kitap fiyatları için en iyi seçenekler bu kategoride sizi bekliyor. Arduino temelli projelerle elektronik dünyasına keyifli bir giriş yapmanızı sağlayacak kaynaklar, her seviyeye uygun anlatımları ile motivasyonunuzu da artırıyor. Kolay anlatım ve birden fazla uygulanabilir örnek proje ile dikkat çeken Arduino kitaplar için hemen şimdi alışverişe başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.