Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Raspberry Pi Hafıza Kartları

Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

Orjinal Raspberry Pi Hafıza Kartları

Hafıza kartı, dijital verileri depolamak için günümüzde birçok teknolojik cihazda kullanılan ürünlerin başında geliyor. Yedekleme ürünleri içerisinde sık kullanılan bu kartlar farklı kapasiteleri ve özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Bilgisayar, tablet, fotoğraf makinesi, akıllı telefon gibi cihazların depolama alanlarını artırmak için oldukça işlevsel olan hafıza kartları Raspberry Pi mini bilgisayarlar için de veri depolama görevini üstleniyor. Bu kategoride sizleri Raspberry Pi projelerinde kullanabileceğiniz Sandisk marka 16 GB SD kart ve Toshiba marka hafıza kartları bekliyor. Hafıza kartı çeşitlerinden size en uygun olanı seçerek Raspberry Pi kartınızın kapasitesini artırabilirsiniz.

Hafıza Kartı Ne İşe Yarar?

Geniş bir kullanım alanı sunan hafıza kartları, veri depolama aygıtı olarak tüm bilgilerinizi yedekleme ve saklamaya yardımcı oluyor. Kullanacağınız cihaza göre farklı boyutlarda olan bu ürünler yüksek bellek gücü ile cihazlarınızın veri depolama alanını artırıyor. Micro SD kartlar ultra küçük boyutları ile telefon ve Raspberry Pi’ler kolay kullanım imkanı sunuyor. Kullanım ömürleri genel olarak uzun olan bu ürünler, birçok alanda işe yarıyor. İster veri depolama ister cihazlar arası veri transferi bu kartlar sayesinde kolayca gerçekleşiyor.

Raspberry Pi Kartınızın Performansını Nasıl Artırırsınız?

Teknolojinin giderek geliştiği günümüzde, hemen hemen birçok akıllı cihazda hafıza kartı kullanımına ihtiyaç duyuluyor. Cihazların dahili hafızaları bize bir noktaya kadar destek olurken bir süre sonra ek olarak harici hafıza gerekiyor. Daha fazla veri saklayabilmek ve cihazın performansını etkili bir şekilde kullanabilmek için hafıza kartları en harika çözümlerden biri oluyor.

Raspberry Pi kartlar ile de kullanılan micro SD kartlar, kartın performansını artırması bakımından da dikkat çeken ürünlerden oluyor. Yüksek performanslı bir micro SD kart kullanarak, Rasberry Pi’nin performansının artmasını sağlayabilirsiniz. Kaliteli bir hafıza kartı satın alarak, Rasberry Pi’nin hızını büyük ölçüde artırabilirsiniz. Sandisk marka hafıza kartları Raspberry Pi için kullanabileceğiniz en ideal ürünlerin başında geliyor. Çalışmalarınız için seçeceğiniz ürünlerin markasına da dikkat ederek kartınızın performansına destek olabilirsiniz.

Raspberry Pi Hafıza Kartı Fiyatları En Uygun Tekliflerle SAMM Market’te!

Memory card olarak da adlandırılan hafıza kartları 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB gibi seçenekleri ile farklı yedekleme kapasiteleri sağlıyor. Raspberry Pi için hafıza kartı seçerken kullanım amacınıza göre istediğiniz kapasitede ürün tercihini yapabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı kolay bir şekilde muhafaza etmek, Raspberry Pi ile oluşturduğunuz projelerde dokümanlarınızı güvenilir bir şekilde saklamak için hemen alışverişe başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.