sadsad x
asdasd

Orjinal Raspberry Pi Shield ve Endüstriyel Ürünler  

Öğrenciler için eğitim alanındaki uygulamaları geliştirmek hedefli tasarlanan Raspberry Pi modelleri her geçen gün kendini geliştirerek büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de ilgi alanına girmesiyle Rspberry Pi projeleri giderek çeşitlilik kazandı. Basit kodlamalar ve yazılımlar için bilgisayar olarak kullanılabilen Raspberry Pi’ler zamanla endüstriyel uygulamalarda da kendine yer buldu. Raspberry Pi’nin otomasyon projeleri ve saha uygulamalarında sağladığı kolaylıklar bu alanla ilgilenenlerin farklı sistemler geliştirmesine de ortam hazırladı.  

Raspberry Pi’nin giderek zenginleşen dünyasında projelerinizi bir adım daha öteye taşımak isterseniz ihtiyacınız olabilecek Raspberry Pi shield’lerini ve MedIOEx Raspberry Pi Endüstriyel IO Shield ürünlerini bu kategorimizden bulabilirsiniz.  

Raspberry Pi ve Endüstriyel Uygulamalar 

Endüstriyel ürünler geliştirmek istiyorsanız (bina otomasyonu, IOT uygulamaları, gerçek zamanlı kamera görüntü paylaşımı ve otomasyon sektöründeki güncel teknolojiler ile çalışma gibi) bu alanda kullanacağınız shield’ler büyük önem taşıyor. Tamamen yerli tasarım olan MiniIOex ve MedIOex shield’ler gömülü Linux sistemlerinde kendini geliştirmek isteyenlere hitap ediyor. 

Raspberry Pi endüstriyel alanlarda daha çok şu şekillerde karşımıza çıkıyor: 

  • Endüstriyel Otomasyon 
  • Raspberry Pi Tabanlı Otomasyon Projeleri 
  • MedIOEx Devreye Alma 
  • MedIOEx Örnek Proje Geliştirme 

Bu alandaki uygulamaların daha çok orta seviyeye hitap ettiğini belirtelim. Daha çok ucuz ve etkin bir bilgisayar ortamı sunan Raspberry Pi’lerin bu gelişimi giderek hayatımızı da kolaylaştırıyor. 

Otomasyon Uygulamaları İçin Uygun Fiyatlı Raspberry Pi Shield’leri SAMM Market’te! 

Robot tasarımları için Raspberry Pi ürünlerinin giderek gelişmesi ve işlemci gücünün artması ile birlikte farklı uygulamalara da iyi bir kaynak oldu. Elektronik meraklıları için en iyi hizmeti sunan SAMM Market, Raspberry Pi Türkiye resmi distribütörü olarak da projelerinize en iyi desteği sağlıyor. Raspberry Pi ile endüstriyel uygulamalar geliştirmek istiyorsanız bu alanda işinize yarayacak; endüstriyel güç kaynaklarına, sensör setlerine, MedIOex MS-4024 anahtarlamalı güç adaptörüne ve Medioex Endüstriyel IO Shield kartına ulaşabilirsiniz. Endüstriyel kontrol uygulamaları ve otomasyon sistemlerini daha kolay bir şekilde yönetmek için hemen şimdi alışverişe başlayın!

منظر
جديد Waveshare - Raspberry Pi PN532 NFC HAT
جديد Sixfab - Raspberry Pi 3G/4G & LTE Base HAT
1.260,74 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
جديد Pe2a - MedIOEx V3
3.361,97 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
جديد Pe2a - Isolated Zero Based RS485
2.353,38 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
جديد Pe2a - Isolated Zero Based RS422
2.353,38 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
2.577,51 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
1.400,82 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
1.400,82 TL + ضريبة القيمة المضافة
في الأسهم لا
نظرة خاطفة
مجموع 18 المنتج المعروض.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.