Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Filamix Hyper Speed Filament Yeşil 1.75mm 1Kg

Ürün Kodu : MP02957
Tedarikçi Kod: 3037
Stok:
384,11 TL + KDV
460,94 TL

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

LA-HS Yüksek Hızlı Filament


Yüksek Hızlı PLA Plus:  PLA+HS, yüksek hızlarda bile PLA+'nın yüksek tokluğunu korur, böylece filament daha az kırılgandır ve basılı model daha iyi ara katman bağına sahiptir. Ve 500mm/s baskı hızına kadar sıradan PLA'dan daha hızlı baskı hızı elde edebilir.
Hızlı Baskı: Aynı model ve baskı süresi altında,  PLA+HS 250mm/s yüksek hızda, 50mm/s düşük hızdaki sıradan PLA'ya göre 3-5 kat daha hızlı baskı yapabilir. Yüksek hızlı 3D yazıcı ile baskı verimliliği %300 oranında artırılabilir. Ve 250mm/s'de daha iyi yüzey kalitesi, daha iyi detaylandırma ve daha ince baskı elde edebilir.
Yüksek Uyumluluk:  PLA + HS filament, daha hızlı baskı performansı ile AnkerMake M5, Bambu Lab X1 / P1P, Creality K1 / K1 MAX, Flsun V400, Raise3D Pro3 / RMF500 gibi yüksek hızlı yazıcılarla daha uyumludur.
Hızlı Soğutma ve Pürüzsüz Ekstrüzyon:  PLA+HS, daha dengeli eritme ve soğutma performansı ile erimiş halde daha yumuşak akışa sahiptir ve baskı ve kalıplama sırasında daha hızlı soğutulabilir. Ayrıca yüksek akışkanlığa ve düşük özgül ısı kapasitesine sahiptir ve mükemmel Akışkanlık ve kontrollü viskozite faktörü aşırı çekmeyi ve sarkmayı önler.
Geliştirilmiş Baskı Etkisi: Sıradan PLA filament ile karşılaştırıldığında,  PLA + HS daha yüksek hassasiyete sahiptir, deformasyon yoktur, daha az kırılgandır ve kırılması kolay değildir. Ve iyi erir, nozulu veya ekstrüderi tıkamadan sorunsuz ve sürekli beslenir, böylece yüksek baskı başarı oranı ve daha iyi baskı etkisi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.