sadsad x
asdasd

Orjinal Raspberry Pi Ekran ve Aksesuarları

Raspberry Pi ile istediğiniz projeleri gerçekleştirmek için sadece Raspberry Pi kartına sahip olmanız yetmiyor. Mini bilgisayar Raspberry Pi ile geliştireceğiniz projelerde, ek donanım ve aksesuarlar da projelerinizin istediğiniz şekilde tamamlanmasını sağlıyor. En basitinden Raspberry Pi kartınızı bilgisayar olarak kullanmak istediğinizde bir ekran, klavye ve Mouse gerekiyor. Birçok farklı şekilde kullanılabilen Raspberry Pi modelleri, aksesuarları ile de oldukça zengin bir ürün çeşitliğine sahip olduğunu bizlere gösteriyor. Bu kategoride sizleri Raspberry Pi ile uyumlu ekran modelleri, OLED ekranlar, ekran muhafaza kutuları ve HDMI kablolar bekliyor. Raspberry Pi ekran kurulumu için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz kategorimiz uygun fiyat avantajları ile de farkını ortaya çıkarıyor.

 Raspberry Pi için Ekran Seçimi Nasıl Olmalı?

Projelerinizde yer alan bilgileri görsel doküman olarak veya görüntü almak gibi işlemler için kullanmak isterseniz Raspberry Pi ile uyumlu ekran modellerini tercih etmeniz gerekiyor. Proje türünüze göre LCD veya OLED ekran ya da dokunmatik ekran seçecekleriniz arasında bulunuyor. Raspberry Pi dokunmatik ekran modelleri, ekran genişliğine göre farklı çeşitlerde olabiliyor. 7 inç, 5 inç ve 10 inç ekranlar Raspberry Pi’yi tablet veya bilgisayar olarak kullanmak isteyenlere hitap ediyor. Bu dokunmatik ekranların avantajı Mouse ve klavye gerektirmeden kullanılabiliyor olması. Sanal klavye ve dokunmatik özellikler kullanım kolaylığı sunuyor. Raspberry Pi Mini OLED ekranlar, sıcaklık, mp3 şarkı sözü gibi projelerde oldukça kullanışlı olabiliyor. Karakter sınırlaması olan yine küçük LDC ekran modelleri Raspberry Pi projeleri için tamamlayıcı ürünleri oluşturuyor. Projenizde geniş kapsamlı bir ekran desteği istiyorsanız (video oynatmak, temel bilgisayar fonksiyonlarını kullanmak gibi) ekran genişliğine bakarak dokunmatik LCD ekranlardan birini seçebilirsiniz.

Raspberry Pi Ekran Çeşitleri ile Tanışmak için En Doğru Adres SAMM Market!

Kaliteli ve dayanıklı ekran modelleri SAMM Market’te sizlerle buluşuyor. Robotik projeler, elektronik aletler ve teknolojik cihazlarda istediğiniz bilgiyi kolay bir şekilde görünür kılacak Raspberry Pi ekran modelleri, projelerinizi daha kullanışlı bir hale getiriyor. Yüksek çözünürlüklü Raspberry Pi ekran ve daha fazlası için hemen alışverişe başlayın.

منظر
ModMyPi - علبة حماية Smarti Pi Touch Case - كفر شاشة راسبيري باي 7 إنش %21
786,50 TL + ضريبة القيمة المضافة
617,97 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
Waveshare - شاشة إلكترونية LCD 1602 إضاءة لون أصفر - 5 فولت 2x16 حرف %14
90,63 TL + ضريبة القيمة المضافة
78,32 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
Waveshare - شاشة إلكترونية LCD 1602 إضاءة لون أزرق - 5 فولت 2x16 حرف %20
97,57 TL + ضريبة القيمة المضافة
78,32 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
Waveshare - شاشة OLED صغيرة 128x32 لراسبيري باي %20
463,19 TL + ضريبة القيمة المضافة
369,94 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
ModMyPi - شاشة OLED صغيرة 128x64 لراسبيري باي %20
463,19 TL + ضريبة القيمة المضافة
369,94 TL + ضريبة القيمة المضافة
نظرة خاطفة
مجموع 74 المنتج المعروض.
1 2 3 4
Prepared by  T-Soft E-Commerce.