sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü

  Bir step motoru veya DC motoru kontrol etmek yerine, özellikle dokunsal motorları - buzzer ve titreşim motorlarını kontrol etmek için tasarlanmıştır . Normalde bu tür motorlar sadece açılıp kapatılır, ancak bu sürücü bir titreşim motorunu sürerken çeşitli efektler verme yeteneğine sahiptir . Örneğin, titreşim düzeyini artırma ve azaltma, 'tıklama' efektleri, farklı zil seviyeleri ve hatta titreşimin bir müzik/ses girişini takip etmesi.

  Bu çip, I2C üzerinden kontrol edilir - başlatmadan sonra, çoklu efektlerden oluşan bir "dize", çip belleğinde bir araya getirilebilir ve ardından arka arkaya harekete geçmek için tetiklenebilir. Yerleşik efektler sadece 'açık' ve 'kapalı' olmaktan çok daha güzel ve dokunsal projenizi çok daha güzel hissettirecek.

  Ürün sayfasına göre hem LRA (Linear Rezonans Aktüatör) hem de ERM (Eksantrik Dönen Kütle) tipi motorlar ile kullanılabilir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü SAMM Market’te

  Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü

Adafruit

Ürün Kod:

MP01690

Tedarikçi Kod: 2305
219,75 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
259,31 TL
Stok Miktarı : 4
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.