Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü

Ürün Kodu : MP01690
Tedarikçi Kod: 2305
Stok:
401,33 TL + KDV
481,60 TL
EFT / Havale Fiyatı : 467,15 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü

Bir step motoru veya DC motoru kontrol etmek yerine, özellikle dokunsal motorları - buzzer ve titreşim motorlarını kontrol etmek için tasarlanmıştır . Normalde bu tür motorlar sadece açılıp kapatılır, ancak bu sürücü bir titreşim motorunu sürerken çeşitli efektler verme yeteneğine sahiptir . Örneğin, titreşim düzeyini artırma ve azaltma, 'tıklama' efektleri, farklı zil seviyeleri ve hatta titreşimin bir müzik/ses girişini takip etmesi.

Bu çip, I2C üzerinden kontrol edilir - başlatmadan sonra, çoklu efektlerden oluşan bir "dize", çip belleğinde bir araya getirilebilir ve ardından arka arkaya harekete geçmek için tetiklenebilir. Yerleşik efektler sadece 'açık' ve 'kapalı' olmaktan çok daha güzel ve dokunsal projenizi çok daha güzel hissettirecek.

Ürün sayfasına göre hem LRA (Linear Rezonans Aktüatör) hem de ERM (Eksantrik Dönen Kütle) tipi motorlar ile kullanılabilir.

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü SAMM Market’te

Adafruit DRV2605L Haptik Motor Kontrolörü ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.