sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

TFP401 HDMI/DVI Dekoder - 40-Pin TTL Breakout - Dokunmatik

Ürün Kod: MP01687
Tedarikçi Kod: 2219
(0 Yorum)
1.220,24 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.464,29 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • TFP401 HDMI/DVI Dekoder - 40-Pin TTL Breakout - Dokunmatik

  Bu kart TTL ekranları için hepsi bir arada ekran sürücüsü olarak veya belki başka bir proje için HDMI/DVI video kodunu çözebilirsiniz. Bu koparma, video kodunu çözmek için TFP401'e ve dokunmatik sürüm için bir AR1100 USB dirençli dokunmatik ekran sürücüsüne sahiptir.

  TFP401, TI'nin güçlü bir DVI/HDMI kod çözücüsüdür. Şifrelenmemiş video çekebilir ve ham 24 bit renkli piksel verilerini aktarabilir - HDCP desteklenmez. Temel olarak 1080p'ye kadar olan 25-165MHz piksel saatinden herhangi bir çözünürlüğü çözecektir. Bu arayı 800x480 ekranlarla kullandık, bu nedenle özellikle daha yüksek çözünürlüklerle test etmedik. Arka ışık sürücüsü gibi bir grup destekleyici devre ekledik ve mağazada bulunanlar gibi temel TTL ekran panellerini çalıştırmak için yapılandırdık.

  Hatta ekranı ve kod çözücüyü bir USB bağlantı noktasından çalıştırabilirsiniz. Örneğin, 5" 800x480 ekran ve 50mA arka ışık akımı ile, akım çekişi toplam 500mA'dır. Arka ışığı yarı parlaklıkta (25mA) çalıştırarak bunu 370mA'ya düşürebilirsiniz. Arka ışık kapalıyken, kod çözücü ve ekranın kendisi çizer. 250mA Daha fazla arka ışık kontrolü istiyorsanız, bir PWM girişi var, bunu mikrodenetleyicinize veya başka bir PWM çıkışına bağlayın ve arka ışığı istediğiniz gibi sürekli olarak kısabilirsiniz.

  Biri yalnızca video, diğeri video+dokunmatik olmak üzere iki versiyonumuz var. Bu dokunmatik versiyondur. Dirençli bir dokunmatik kaplamaya sahip bir ekranla eşleştirin. USB bağlantı noktası daha sonra bir USB fare gibi görünen dokunmatik ekran ile hem güç hem de veri görevi görür. Mac, Windows ve Debian Linux'ta (Raspbian bir Raspberry Pi'de) başarıyla test ettik. Diğer Linux dağıtımları çalışabilir veya çalışmayabilir, ancak Linux kullanıyorsanız muhtemelen buna alışmışsınızdır.

  Bu sürücü, özellikle 40 pinli TTL ekranlarımız için küçük ve kullanımı kolay bir ekran sürücüsü olarak tasarlanmıştır. Özellikle, Raspberry Pi veya BeagleBone Black gibi DVI/HDMI çıkışlı tek kartlı bilgisayarlarda (veya masaüstü/dizüstü bilgisayarlarda!) kullanılmasını öneriyoruz. Sürücüyü USB üzerinden çalıştırabilir ve ardından videoyu HDMI bağlantı noktası üzerinden besleyebilirsiniz. Bir muhafazaya sığdırmak için çok küçük bir tahta. 4,3", 5,0" veya 7,0" ekranlarımızı çalıştırabilir, ancak bazı bilgisayarlar 4,3" çözünürlüğünün düşük olmasını sevmediğinden ve TFP401 video ölçekleyici içermediğinden gerçekten yalnızca 5" veya 7" 800x480'i öneriyoruz. Videoyu yeniden boyutlandırma/küçültme.

  Bu kartı 800x480 çözünürlüklü EDID ile gönderiyoruz, böylece bu çözünürlükte otomatik olarak algılanacak. İleri düzey kullanıcılar için EDID, örnek Arduino kodumuz kullanılarak yeniden programlanabilir. Veya linux kullanan bilgisayarlar için, çözünürlüğü her zaman bağladığınız ekrana zorlayabilirsiniz.

  Bu sadece bir kod çözücüdür, ekran dahil değildir. Dokunmatik olarak 800x480 5" veya dokunmatik 7" kullanmanızı öneririz . Lütfen arka ışık parlaklığını ayarlamayla ilgili ayrıntılı eğiticiye göz atın. Diğer ekran çözünürlüklerini kullanmak istiyorsanız, EDID'nin nasıl ince ayarlanacağı hakkında da bilgimiz var. 

   Doküman

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı TFP401 HDMI/DVI Dekoder - 40-Pin TTL Breakout - Dokunmatik SAMM Market’te

  TFP401 HDMI/DVI Dekoder - 40-Pin TTL Breakout - Dokunmatik ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.