Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Stereo 2.8W D Sınıfı Ses Amplifikatörü - I2C Kontrol AGC - TPA2016

Ürün Kodu : MP01691
Tedarikçi Kod: 1712
Stok:
436,10 TL + KDV
523,32 TL
EFT / Havale Fiyatı : 507,62 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Stereo 2.8W D Sınıfı Ses Amplifikatörü - I2C Kontrol AGC - TPA2016

4 ohm empedanslı hoparlörlere (@ %10 THD) 2 x 2.8W kanal iletebilir ve sesinizin kırpılmasını veya bozulmasını önlemek için bir i2c kontrol arayüzünün yanı sıra bir AGC (otomatik kazanç kontrolü) sistemine sahiptir.

Kontrol etmek için I2C kullanmak istemiyorsanız, varsayılan olarak 6dB kazançla başlar ve çoğu müzik çalma için AGC ayarlanır. Bununla birlikte, oldukça güçlü olduğu için, onu yapılandırmak için bir mikro denetleyici ile kullanmanızı öneririz. Ayarlar çipte saklanmaz, bu nedenle amplifikatöre her güç verildiğinde herhangi bir kazanç ve AGC amplifikasyon ayarını yapmanız gerekecektir.

Minyatür çipin içinde 2.7V-5.5VDC'den çalışabilen D sınıfı bir kontrolör bulunur. Amfi D sınıfı olduğu için inanılmaz derecede verimlidir (1,5 Watt'ta 8Ω hoparlör kullanırken %89 verimlidir) - bu da onu taşınabilir ve pille çalışan projeler için mükemmel kılar. Dahili termal ve aşırı akım koruması var ama ısınıp ısınmadığını zar zor anlayabiliyoruz. Bu kart, temel "LM386" amfilere hoş bir yükseltmedir!

Amplifikatörün girişleri 1.0 uF kapasitörlerden geçer, bu nedenle tamamen 'diferansiyeldir' - diferansiyel çıkışlarınız yoksa, R ve L'yi toprağa bağlamanız yeterlidir. Çıkışlar "Köprü Bağlantılıdır" - bu, çıkışlara doğrudan bağlandıkları, toprağa bağlantı olmadığı anlamına gelir. Çıkış ~300KHz kare dalga PWM'dir ve daha sonra hoparlör bobini tarafından 'ortalaması alınır' - yüksek frekanslar duyulmaz. Yukarıdakilerin tümü, çıkışı başka bir amplifikatöre bağlayamayacağınız anlamına gelir, hoparlörleri doğrudan çalıştırması gerekir.

1.0 uF giriş kapasitörleri ile tamamen monte edilmiş ve test edilmiş bir devre kartı ile birlikte gelir. Ayrıca, hoparlörlerinizi kolayca takıp çıkarabilmeniz için 3,5 mm vidalı terminal blokları ve bir devre tahtasına takmak istemeniz durumunda bazı başlıklar da ekledik.Hoparlörler dahil değildir, herhangi bir 4 ohm veya 8 ohm empedanslı hoparlör kullanın.

Not:  Ürününüzle birlikte verilen klemensler mavi veya siyah olabilir.

Özellikler:

  • Çıkış Gücü: 4Ω'da 2,8W, %10 THD, 8Ω'de 1,7W, %10 THD, 5V Besleme ile
  • PSRR: 80 dB, 5ms başlangıç ​​zamanı
  • Kablolar 2"-4" uzunluğunun altında tutulduğunda çıkış filtresi olmadan kullanım için tasarlanmıştır
  • Kazancı, AGC konfigürasyon parametrelerini vb. ayarlamak için I2C arayüz pinleri. Daha fazla ayrıntı için eğiticimize bakın
  • -28dB'den 30dB'ye kadar seçilebilir kazanç
  • Mükemmel tıkla ve aç bastırma
  • Termal kapatma koruması
  • Güç tasarrufu modu için kapatma pimi.
  • Düşük akım çekişi: 3.5mA sessiz ve 0.2uA kapatma modunda

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Stereo 2.8W D Sınıfı Ses Amplifikatörü - I2C Kontrol AGC - TPA2016 SAMM Market’te

Stereo 2.8W D Sınıfı Ses Amplifikatörü - I2C Kontrol AGC - TPA2016 ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.