sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

FTDI Friend + Extras - v1.0

Ürün Kod: MP01675
Tedarikçi Kod: 284
(0 Yorum)
576,90 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
692,28 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • FTDI Friend + Extras - v1.0

  FTDI Friend, ince ayar yapılmış bir FTDI FT232RL çip adaptörüdür. İyi bilinen FTDI kablosu gibi, projenize güç sağlayabilir ve verileri ileri geri göndermek için 4 sinyal hattı vardır ama arkadaş çok daha fazlasını yapabilir! Örneğin, sinyal ve güç hatlarını 3,3V veya 5V olarak değiştirebilirsiniz. Arduino türevleri ve XBees, programlama için RTS hattını kullanır, peki ya o DTR hattına ihtiyacınız varsa? Senin için orada.

  Varsayılan olarak, FTDI kablolarımızla eşleşecek şekilde ayarladık. 6. pin RTS'dir (Arduino IDE v18'den itibaren bu, 'inos'a yüklemek için mükemmel bir şekilde çalışacaktır), güç kablosu + 5V'dir ve sinyal seviyeleri 3.3V'dir (5V uyumludur ve 3.3'ün büyük çoğunluğunda çalışmalıdırlar) V ve 5V sinyal sistemleri).

  Ve elbette, biraz fazladan ekledik - bu durumda, onu bir devre tahtasına takmak için kullanabileceğiniz ekstra uzun başlıklar. Blinkies, 2 kırmızı ve yeşil LED'ler de vardır zaten gemide seri gönderilen veya alınan darbe söyledi. Bu arada, koparmadaki USB bağlantı noktası bir Mini-B tipidir.

  Dokümanlar:

  Not: Bunlar orijinal FTDI çipleri kullanır, ya biz satın alırız ya da orijinal FTDI çiplerinin 10/22/14 gerekliliği ile spesifikasyonlarımıza göre üretilirler - daha fazlasını okuyunuz.

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı FTDI Friend + Extras - v1.0 SAMM Market’te

  FTDI Friend + Extras ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.