sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit TPL5111 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout

  Adafruit TPL5111 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout  dönecek tek başına bir koparma olan  herhangi  düşük güç elektroniği içine elektroniği! Her 100 ms'de bir ila iki saatte bir arasında değişebilen yerleşik bir zamanlayıcı kullanarak elektroniklerinizi etkinleştirme ve devre dışı bırakma ile ilgilenecektir. Temel olarak, TPL, potansiyometre veya direnç ile ayarlanabilen, periyodik olarak yüksek bir etkinleştirme pimi ayarlayacak ve projenizin gücünü açacaktır. Ardından, TPL'ye, etkinleştirme pinini düşük ayarlayarak projeyi güvenli bir şekilde devre dışı bırakabileceğini söylemek için projeden bir sinyal alınana kadar bekleyecektir. TPL, ayarlanan zaman aşımı süresinde bir sinyal almazsa, cihazı bir watchdog zamanlayıcısı gibi sıfırlayacaktır.

  Biz de bir var  TPL5110 koparma bir pim yüksek / düşük, erişim sağlanır ve bağlantısı kesilir gücü sağlayacak ayar yerine,. TPL5111  bir kontrol edebilirsiniz pimi etkinleştirmek varken koparma, en iyisi  TPL5110  yerleştirmek güç girişi hattı 'mola' mümkün olduğunda en iyisi  TPL5110  güç kaynağı ve Vin arasında.

  Kullanımı kolaydır. İlk olarak, istediğiniz gecikmeyi ayarlayın, ancak yerleşik trim potunu ayarlayın: sola doğru her 100 ms'de bir ve sağa doğru ise her 2 saatte bir. Ardından, VDD'yi 3-5V proje güç kaynağınıza ve ardından projenizin etkinleştirme pinini Enable pinine bağlayın. Son olarak, projenizden Bitti pinine bir sinyal pini seçin. Projenizin kodunda veya tasarımında, görevi tamamlandığında Bitti pinini yüksek olarak ayarladığından emin olun. Bu kadar!

  TPL5111 çalışırken (ancak projenin geri kalanının enerjisi kesilir) mevcut çekiş yaklaşık 20uA'dır (Muson Güç Ölçerimize göre).

  Cihazı elle açmak isterseniz, yerleşik dokunmatik anahtara basarak da TPL'yi etkinleştirebilirsiniz (veya kendi anahtarınızı Gecikme pimine bağlayın) Gördünüz mü? Güç sorunlarınız  çözüldü!

  Bir TPL5111 yongası, yerleşik tüm bileşenler ve bir miktar başlık ile tamamen monte edilmiş bir devre kartı olarak gelir. Breadboard kullanımı için bir araya getirmek için biraz hafif lehimleme gereklidir.

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit TPL5111 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout SAMM Market’te

  Adafruit TPL5111 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit TPL5111 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout

Adafruit

Ürün Kod:

MP01703

Tedarikçi Kod: 3573
196,92 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
232,36 TL
Stok : Stokta Yok
Stoklara düşünce haber ver
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.