sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit TPL5110 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout

Ürün Kod: MP01704
Tedarikçi Kod: 3435
(1 Yorum)
283,34 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
340,00 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Öneri Kutusu
 • Adafruit TPL5110 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout

  Adafruit TPL5110 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout tek başına bir Breakout olan  herhangi düşük güç elektroniği içine elektroniği! Her 100 ms'de bir ile iki saatte bir arasında değişebilen yerleşik bir zamanlayıcı kullanarak projenizi açıp kapatmaya özen gösterecektir. Temel olarak TPL, potansiyometre veya direnç ile ayarlanabilen periyodik olarak açılır ve projenizin gücünü açar. Ardından, TPL'ye gücü güvenli bir şekilde kapatabileceğini söylemek için projeden bir sinyal alınana kadar bekleyecektir. TPL, ayarlanan zaman aşımı süresinde bir sinyal almazsa, cihazı bir watchdog zamanlayıcısı gibi sıfırlayacaktır.

  Kullanımı kolaydır. İlk olarak, yerleşik trim potunu ayarlayarak istediğiniz gecikmeyi ayarlayın: neredeyse tamamen sola "100 ms'de bir" ve en sağa "her bir yol" 2 saat". Ardından, VDD'yi 3-5V güç kaynağınıza ve ardından projenizin gücünü Drive pinine bağlayın. Son olarak, projenizden Bitti pinine bir sinyal pini seçin. Projenizin kodunda veya tasarımında, görevi tamamlandığında Bitti pinini yüksek olarak ayarladığından emin olun. Bu kadar!

  TPL5110 çalışırken (ancak projenin geri kalanının enerjisi kesilir) mevcut çekiş yaklaşık 20uA'dır (Muson Güç Ölçerimize göre).

  Cihazı elle açmak isterseniz, yerleşik dokunmatik anahtara basarak (veya kendi anahtarınızı Gecikme pimine bağlayarak) TPL'yi etkinleştirebilirsiniz. Görmek? Güç sorunlarınız  çözüldü!

  Bu arayı Huzzah ESP8266 Feather ile başarılı bir şekilde kullanmış olsak da - diğer insanlar bunun kendileri için çalışmadığını söyledi. Bu nedenle ESP8266 ile kullanım garanti edilmez.

  Bir TPL5110 yongası, yerleşik tüm bileşenler ve bir miktar başlık ile tamamen monte edilmiş bir devre kartı olarak gelir. Breadboard kullanımı için bir araya getirmek için biraz hafif lehimleme gereklidir.

  Doküman

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit TPL5110 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout SAMM Market’te

  Adafruit TPL5110 Düşük Güç Zamanlayıcı Breakout ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.