sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 60 LEDm 1m

  Bu, şeffaf bir kasaya ve Beyaz esnek PCB'ye sahip 60 LED/m RGBW şerididir. NeoPixel 'bölünmüş', bir yarısı bildiğiniz ve sevdiğiniz RGB, diğer yarısı sarı fosforlu beyaz bir LED. Işıksız, yumurta sarısını andırıyor. Yandığında bunlar delice parlaktır (gözüm ağrıyor gibi) ve kanal başına 8 bit PWM ile kontrol edilebilir (8 x 4 kanal = toplam 32 bit renk). Projenize çok sayıda renkli + beyaz nokta eklemek için harika.

  NeoPixel LED'ler 800 KHz protokolünü kullanır, bu nedenle belirli zamanlama gereklidir. NeoPixels'te, PWM hızı 400 Hz'dir, bu iyi çalışır ancak LED hareket ediyorsa fark edilir.

  NeoPixels gömülü mikrodenetleyici ile 5050 ölçekli LED'lerdir  LED iç . Her R/G/S/W'nin parlaklığını ve rengini 8 bit PWM hassasiyetiyle ayarlayabilirsiniz (yani piksel başına 32 bit renk). LED'ler, şeridi kısaltabilmeniz veya uzatabilmeniz için şerit boyunca zincirlenen kaydırma kayıtları tarafından kontrol edilir. Veri göndermek için sadece 1 dijital çıkış pini gereklidir. PWM, her bir LED çipinin içine yerleştirilmiştir, böylece rengi bir kez ayarladığınızda, şeritle konuşmayı bırakabilirsiniz ve sizin için tüm LED'leri PWM'ye devam edecektir.

  Şerit esnek PCB malzemeden yapılmıştır ve hava koşullarına dayanıklı bir kılıf ile birlikte gelir. Bu malzemeleri tel kesicilerle kolayca kesebilirsiniz, her 0,65"/1,7 cm'de bir (her biri 1 LED) kesme çizgileri vardır. 0,1" bakır pedleri lehimleyin ve hazırsınız.

  Bu şeritlere güç sağlamak için 5V DC güç kaynağı kullanmalısınız. , 6V'dan yüksek kullanmayın yoksa tüm şeridi yok edebilirsiniz.

  Özellikler

  • Metre başına LED: 60 LED/m
  • Şerit genişliği (su geçirmezlik ile): ~12,6 mm / ~ 0,5"
  • Şerit kalınlığı (su geçirmezlik ile): ~4.2mm / 0.16"
  • Çıkarılabilir IP65 hava koşullarına dayanıklı kasa
  • LED başına maksimum 5V @ 80mA çekiş (tüm LED'ler tam parlaklıkta)
  • 5VDC güç gereksinimi (6VDC'yi aşmayın) - polarite koruması yok
  • Segment başına 1 entegre RGB LED, ayrı ayrı kontrol edilebilir
  • Nötr beyaz renk sıcaklığı: ~4000-4500K

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 60 LEDm 1m SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 60 LEDm 1m ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 60 LEDm 1m

Adafruit

Ürün Kod:

MP01713

Tedarikçi Kod: 2842
659,34 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
778,02 TL
Stok : Stokta Yok
Stoklara düşünce haber ver
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.