sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

USB-C ile TinyPICO ESP32 Geliştirme Kartı

Ürün Kod: MP02264
Tedarikçi Kod: 5028
(0 Yorum)
999,13 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.198,96 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • TinyPICO, ESP32'nin çift çekirdekli 240MHz ve internet bağlantısının gücünü başparmağınızdan daha küçük bir pakette ortaya çıkarmak için tasarlanmış, dünyanın en küçük, tam özellikli ESP32 geliştirme kartıdır!

  USB-C ve önceden yüklenmiş MicroPython ile size ait TinyPICO V3'ünüz. Demonte erkek başlıklar, istiflenebilir başlıklar, bir JST PH pil konektörü ve bir JST MicroBlade pil konektörü ile birlikte gelir.

  Lütfen: Bu, TinyPICO V3'ün USB-C sürümüdür.

  UnexpectedMaker'ın arkasındaki geliştiriciler, devasa bir 700mA 3.3V regülatör, yerleşik pil yönetimi, bir RGB LED, 4MB ekstra PSRAM ve 14 GPIO paketleyerek bu kartın her köşesini doldurdu!

  TinyPICO, derin uykudayken 20uA'ya kadar düşerek ultra düşük akım kullanımı için ayarlanmıştır.

  Optimize edilmiş güç yolu ve güç yönetimi: TinyPICO, iki izole güç yolu ile tasarlanmıştır: 5V yolu ve 3,3V yolu. Batarya veya 3,3 V güç pimi ile çalıştırılması gerekmeyen bileşenler, 5V güç yolu içinde izole edilmiştir ve herhangi bir USB kablosu takılı olmadığında tamamen kapatılır. Aslında, güç ve şarj LED'leri bile kapatılır. 5 V güç kaynağı mevcut değil.

  Derin uyku, tüm geliştirme platformları için optimize edilmiştir ve 10 uA'ya kadar düştüğünü görmelerine rağmen, derin uykudaki resmi mevcut derecelendirmeleri 20 uA'dır.

  Yerleşik USB-Seri dönüştürücü yongası, yonga kullanılabilirliğine bağlı olarak CP210x tabanlı veya CH9102F olabilir.

  TinyPICO, 1 mA hareketsiz akıma sahip yerleşik bir APA102 RGB LED içerir. Neyse ki derin uyku için bir çözüm var. GPIO13, APA102'ye giden gücü sizin için APA102'ye giden gücü kapatabilen (daha yumuşak IO ayarlarıyla birlikte) bir yüksek taraf anahtarı aracılığıyla bir P-Kanal MOSFET kullanarak kontrol eder. Mümkün olan en düşük akım çekişini sağlamak için derin uykuya geçmeden önce bunu yapmak çok önemlidir.

  UM, bunu kolaylaştırmak için TinyPICO MicroPython ve Arduino yardımcı kitaplıklarında sizin için bazı yardımcı işlevler oluşturdu. APA102'yi doğru bir şekilde nasıl kapatacağınızı anlamak için lütfen kullandığınız platformdaki kodu kontrol edin çünkü sadece GPIO13'ü yükseğe çekmek yeterli değildir.

  Teknik detaylar

  • Bir Unexpected Maker ürünü için teknik destek arıyorsanız, bu formu kullanabilir veya discord sunucusuna katılıp #um-donanım destek kanalına göndererek UM'den veya diğer kişilerden daha fazla gerçek zamanlı yardım alabilirsiniz.
  • GitHub deposu
  • Ek özellikler, kodlama örnekleri ve daha fazlası için lütfen resmi TinyPICO web sitesini ziyaret edin.

  5028-00.jpg (342 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.