sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield - SARA-R4

  SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield, Arduino veya Arduino uyumlu mikro denetleyicinizi dünya çapındaki veri ağlarına erişimle donatır. Bu kalkan, düşük güç tüketimini ve küçük bir ayak izini korurken, IoT projenize kablosuz, yüksek bant genişliğine sahip hücresel işlevsellik ekler. SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield, Arduino R3'ün favori Arduino tabanlı cihazla kolayca birleştirmenizi sağlayan ayak izini temel alır.

  LTE Cat M1/NB-IoT kalkanının kalbinde bir u-blox SARA-R410M-02B LTE Cat M1/NB-IoT modem bulunur. Cat M1 (Kategori M1) ve NB-IoT (Dar Bant IoT), küçük IoT cihazlarına hücresel iletişim sağlamak için tasarlanmış Düşük Güçlü Geniş Alan Ağı (LPWAN) teknolojileridir. Çoğu akıllı telefon gibi LTE ağ bantlarında çalışırlar ve çoğu hücresel ağ taşıyıcısı tarafından desteklenmelidirler. U-blox SARA-R4 modülü, basit bir AT komut seti aracılığıyla bir UART üzerinden iletişim kurar. SMS metin mesajları göndermekten TCP/IP bağlantısı üzerinden sunucularla iletişim kurmaya kadar her şeye başlamanıza yardımcı olacak bir kitaplık sağladık. Ek olarak, hem modül hem de kitaplık, bir Qwiic konektörü aracılığıyla bir I2C GPS arayüzünü destekler, böylece bir u-blox GPS modülünü takabilir ve projenizi uzaktan izlemeye başlayabilirsiniz.

  Her SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield ayrıca seramik bir Molex 1462000001 SMD anteni içerir. Anten, 1.7GHz ila 2.7GHz civarında 3.8dBi kazancına sahiptir. Ancak, harici bir anten kullanmayı tercih ederseniz, bir hobi bıçağıyla bir jumper'ı basitçe dilimleyerek kullanılabilecek bir U.FL konektörü sağladık.

  Arduino tabanlı bir cihaz dışında, bu kalkanın tam olarak çalışması için gereken birkaç ekstra parça olduğunu lütfen unutmayın. İlk olarak, Hologram'dan alınan bu gibi kendi SIM kartınızı (bu kalkanı birlikte verilen bir kalkanla birlikte sunuyoruz) ve lehimlenmesi gereken kendi başlıklarınızı sağlamanız gerekir.

  Not: Uyumlu GPS modülleri için Bağlantı Kılavuzundaki Donanıma Genel Bakış bölümünü kontrol ettiğinizden emin olun. Yerleşik Qwiic konektörü yalnızca u-blox tabanlı GPS modüllerini desteklemek için tasarlanmıştır. Diğer GPS modüllerini veya sensörlerini desteklemez. Daha fazla modül eklemeye devam ediyoruz, bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için sık sık kontrol ettiğinizden emin olun! Ürünün IMEI kaydı bulunmamaktadır.

  Dokümanlar:

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield - SARA-R4 SAMM Market’te.

  SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield - SARA-R4  ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

SparkFun LTE CAT M1/NB-IoT Shield - SARA-R4

Sparkfun

Ürün Kod:

MP01550

Tedarikçi Kod: CEL-14997
2.135,17 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
2.519,51 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.