sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Sparkfun MyoWare Kablo Shield

Ürün Kod: MP01564
Tedarikçi Kod: DEV-14109
(0 Yorum)
142,84 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
171,40 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Sparkfun MyoWare Kablo Shield

  MyoWare Kas Sensörü artık giyilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve biyomedikal sensör pedlerini doğrudan kartın kendisine takmanıza olanak tanır . Ancak yine de sensör pedlerini diğer donanımdan uzağa monte etmek istediğiniz durumlar olabilir; MyoWare Kablo Kalkanı burada devreye girer. Bu kalkan, üç elektrotlu bir sensör kablosu takabileceğiniz 3,5 mm'lik bir jak sağlar ve MyoWare Kas Sensörünü gerçekten üzerinize takmadan test etmenize ve kullanmanıza olanak tanır.

  MyoWare Kablo Kalkanı, kartın her iki ucunda iki sıra 3 pimli kaplamalı deliklerle donatılmıştır. Bu, kalkanı diğer MyoWare kartlarıyla istiflemek için standart 0.1" başlıkların kullanılmasına izin verir.

  Bu kalkanın bağlandığı MyoWare Kas Sensörü, Advancer Technologies'in Arduino ile çalışan, hepsi bir arada elektromiyografi (EMG) sensörüdür. MyoWare kartı, bir kasın filtrelenmiş ve düzeltilmiş elektriksel aktivitesini ölçerek hareket eder; seçilen kastaki aktivite miktarına bağlı olarak 0-Vs volt çıkışı verir, burada Vs güç kaynağının voltajını gösterir.

  Dökümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Sparkfun MyoWare Kablo Shield SAMM Market’te

  Sparkfun MyoWare Kablo Shield ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.