sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

SparkFun Analog/Dijital MUX Breakout - CD74HC4067

Ürün Kod: MP01524
Tedarikçi Kod: BOB-09056
(0 Yorum)
191,35 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
229,62 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bu, çok kullanışlı 16 Kanallı Analog / Dijital Çoklayıcı / Çoğullama Çözücü CD74HC4067 için bir devre kartıdır. Bu çip bir döner anahtar gibidir - ortak pimi (şematikte COM, kartta SIG) dahili olarak 16 kanallı pimlerden birine (CHANxx) yönlendirir. Hem dijital hem de analog sinyallerle çalışır (voltaj VCC'den yüksek olamaz) ve bağlantılar her iki yönde de çalışır. Kontrol etmek için çipin adres seçme pinlerine (S0-S3) 4 dijital çıkış bağlayın ve istediğiniz kanalın ikili adresini gönderin (detaylar için veri sayfasına bakın). Bu, yalnızca 5 pin kullanarak sisteminize 16 sensöre kadar bağlamanıza izin verir!

  Mux/demux ayrıca dijital sinyallerle de çalıştığından, bunu TTL düzeyinde seri verileri birden fazla cihaza veya bu cihazlardan iletmek için kullanabilirsiniz. Örneğin, 16 cihazın TX pinlerini mikrodenetleyicinizdeki bir RX pinine bağlamak için kullanabilirsiniz. Daha sonra dinlemek için bu 16 cihazdan herhangi birini seçebilirsiniz. İki yönlü iletişim istiyorsanız, mikrodenetleyicinizin TX hattını 16 cihazın RX hattına yönlendirmek için ikinci bir kart ekleyebilirsiniz. Birden çok pano kullanarak I2C, SPI vb. için benzer düzenlemeler oluşturabilirsiniz.

  Dahili anahtarlar çift yönlüdür, toprak ile VCC arasındaki voltajları destekler, düşük "açık" dirençli ve düşük "kapalı" kaçaklıdır ve karışmayı önlemek için "yapmadan önce kes" anahtarlaması gerçekleştirin. Kart aynı zamanda çipin "etkinleştir" pinini de kırar, bu pin yükseğe sürüldüğünde ortak pinin bağlantısını tamamen keser (tüm anahtarlar "kapalı").

  Özellikler:

  • 2V ila 6V çalışma
  • "Açık" direnç: 70 Ohm @ 4,5V
  • 6ns kesmeden önce @ 4.5V
  • Geniş çalışma sıcaklığı aralığı: -55C ila 125C

  Dokümanlar:

  SparkFun Analog/Dijital MUX Breakout - CD74HC4067 ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.