sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  SparkFun Pi Wedge

  Bu SparkFun Pi Wedge, Raspberry Pi'deki 40 pinli GPIO konektörüne bağlanan ve pinleri devre tahtası dostu düzenlemeye ve aralığa ayıran ve hatta güç kaynağı hatlarına birkaç dekuplaj kapasitörü ekleyen küçük bir karttır. "Kama" ayrıca ilk açma işlemini kolaylaştırır - yerleşik seri bağlantı noktasına bir FTDI Basic modülü takabilirsiniz. Bu Pi Wedge'in her versiyonu önceden birleştirilmiş olarak gelir ve prototip yapmanıza izin veren RPi'nin GPIO portuna takılabilir - lehim gerektirmez!

  Pi Wedge, Raspberry Pi A+, B+ veya RPi2 modelleriyle uyumludur ve RPi'deki GPIO başlığını orta, büyük ve ekstra büyük devre tahtalarımız gibi standart bir lehimsiz devre tahtasına uyarlar. Teknik olarak mini bir breadboard ile olacak olsa da, harici devrelere fazla yer bırakmayacaktır. Raspberry Pi'yi seviyorsanız ve onunla prototip oluşturmaya başlamak istiyorsanız, SparkFun Pi Wedge'den başkasına bakmayın.

  Paket İçeriği:

  • 1x Önceden Birleştirilmiş SparkFun Pi Kama
  • 1x GPIO Şerit Kablo (40-pin, 6 inç)

  Dokümanlar:

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı SparkFun Pi Wedge SAMM Market’te

  SparkFun Pi Wedge ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

SparkFun Pi Wedge

Sparkfun

Ürün Kod:

MP01541

Tedarikçi Kod: BOB-13717
265,26 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
313,01 TL
Stok Miktarı : 30
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.