Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Qwiic Boost

Ürün Kodu : MP02037
Tedarikçi Kod: SPX-17238
Stok:
179,01 TL + KDV
179,01 TL + KDV
214,82 TL
%0 İndirim
EFT / Havale Fiyatı : 208,37 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Qwiic Boost

Qwiic Boost, hedef cihaza 3.3V I2C sinyalleri sağlamaya devam ederken Qwiic veri yolunu 3,3V'den 5V'a yükseltir. Bu, daha yüksek voltaj mekanizmalarını (DC fan gibi) çalıştırmak için hala 5V gerektiren ancak 3,3V'de çalışan bir dahili işlemciye sahip teknolojileri bağlamak için kullanışlı bir karttır. Bunu, havayı bir test odasına itmek için bir fan kullanan hava kalitesi sensörlerinde çok gördük.

5V güçlendirme devresi, %90 verimlilikle 100mA'ya kadar derecelendirilmiştir. 5V cihazın 5V I2C sinyallerine ihtiyaç duyduğu uygulamalar için kartla birlikte bir dönüştürme devresi sağlanır. 3,3V (varsayılan) ve 5V I2C sinyalleri arasında seçim yapmak için bir jumper mevcuttur.

SparkFun Qwiic Bağlantı Sistemi prototiplemeyi daha hızlı ve hataya daha az açık hale getiren bir I2C sensörleri, aktüatörler, kalkanlar ve kablolar ekosistemidir. Tüm Qwiic özellikli kartlar, ortak bir 1 mm aralıklı, 4 pimli JST konektörü kullanır. Bu, gerekli PCB alanı miktarını azaltır ve polarize bağlantılar, onu yanlış bağlayamayacağınız anlamına gelir.

Deneysel Ürün: SparkX ürünleri, en son teknolojiyi kullanıma sunuldukça size sunmak için hızla üretilir. Bu ürünler test edilmiştir ancak garantisi yoktur. SparkX ürünleri için canlı teknik destek mevcut değildir. Destek almak veya soru sormak için forumumuza gidin.

Qwiic Boost Dokümanları

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Qwiic Boost SAMM Market’te

Qwiic Boost ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.