sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Arduino v2 Kiti için Adafruit Motor/Step/Servo Shield - v2.3

Ürün Kod: MP01659
Tedarikçi Kod: 1438
(0 Yorum)
780,72 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
936,87 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Arduino v2 Kiti için Adafruit Motor/Step/Servo Shield - v2.3

  Orijinal Adafruit Motorshield kiti en sevilen kitlerimizden biridir, bu yüzden daha da iyi bir şey yapmaya karar verdik. DC ve Step motorları sürmenin en iyi ve en kolay yolunu yapmak için kalkan kitini yükselttik. Bu kalkan, bir sonraki robotik projenizin hızlı çalışmasını sağlayacak! 4 DC motora veya 2 step motora kadar sürme yeteneğini

  koruduk , ancak birçok iyileştirme ekledik: L293D darlington sürücüsü yerine, artık kanal başına 1,2A kapasiteli TB6612 MOSFET sürücülerine sahibiz (3A'ya kadar tepe çekebilirsiniz) bir seferde yaklaşık 20ms için). Ayrıca motorda çok daha düşük voltaj düşüşlerine sahiptir, böylece pillerinizden daha fazla tork elde edersiniz ve yerleşik geri dönüş diyotları da vardır.

  Mandal ve Arduino'nun PWM pinlerini kullanmak yerine, yerleşik bir PWM sürücü çipine sahibiz . Bu çip, tüm motor ve hız kontrollerini I2C üzerinden gerçekleştirir. Birden fazla motoru çalıştırmak için sadece iki veri pini (GND & 5V güç pinlerine ek olarak SDA & SCL) gereklidir ve I2C olduğu için aynı pinlere diğer I2C cihazlarını veya kalkanlarını da bağlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda Uno, Due, Leonardo ve Mega R3 gibi herhangi bir Arduino ile uyumlu hale getirir.

  Tamamen stoklanabilir tasarım : 5 adres seçme pimi, 32'ye kadar istiflenebilir ekran anlamına gelir: bu 64 stepper veya 128 DC motor demektir! Bu kadar stepperla ne yapabilirsin ki? Hiçbir fikrim yok ama bir şey bulursanız bize bir fotoğraf gönderin çünkü bu oldukça görkemli bir proje olur.

  Güç pinlerinde polarite koruması FET ve biraz prototipleme alanı gibi birçok başka küçük iyileştirme. Kalkan burada Adafruit'te monte edildi ve test edildi, bu nedenle tek yapmanız gereken düz veya istifleme başlıkları ve terminal blokları üzerinde lehimlemek.

  Özellikleri:

  • Arduino'nun yüksek çözünürlüklü özel zamanlayıcısına bağlı 5V 'hobi' servolar için 2 bağlantı - dalga bozulumu yok.
  • 4 H-Köprüler: TB6612 yonga seti, termal kapatma koruması, dahili geri tepme koruma diyotları ile köprü başına 1,2A (kısa 20ms tepeler için 3A) sağlar. 4.5VDC'den 13.5VDC'ye kadar motorları çalıştırabilir.
  • Ayrı 8 bit hız seçimine sahip 4 adede kadar çift yönlü DC motor (yani yaklaşık %0,5 çözünürlük)
  • Tek bobinli, çift bobinli, aralıklı veya mikro kademeli 2 adede kadar step motor (unipolar veya bipolar).
  • Güç verildiğinde motorlar otomatik olarak devre dışı bırakılır
  • Kabloları (18-26AWG) ve gücü kolayca bağlamak için büyük terminal bloğu konektörleri
  • Arduino sıfırlama düğmesi yukarı getirildi
  • Ayrı mantık/motor beslemeleri için harici gücü bağlamak için polarite korumalı 2 pinli terminal bloğu ve jumper
  • Arduino UNO, Leonardo, ADK/Mega R3, Due, Diecimila & Duemilanove ile uyumlu olarak test edilmiştir. Mega/ADK R2 ve önceki sürümlerde 2 kablolu jumper ile çalışır.
  • Kullanımı kolay Arduino yazılım kütüphanesini indirin, örneklere göz atın ve artık hazırsınız!

  Monte edilmiş ve test edilmiş bir kalkan, terminal bloğu, düz başlık, jumper ile birlikte gelir. Başlıkları monte etmek için bazı lehimleme gereklidir. İstifleme başlıkları dahil değildir, ancak bunları mağazada satıyoruz, bu nedenle kalkanları istiflemek istiyorsanız, lütfen aynı anda alın. Arduino ve motorlar dahil değildir ancak dükkanda çok sayıda motorumuz var ve tüm hobi servolarımız, DC motorlarımız ve step motorlarımız harika çalışıyor.

  Not: Ürününüzle birlikte verilen terminal bloğu mavi veya siyah olabilir.

  Adafruit Öğrenme Sisteminde birçok belge ve örnek kod mevcuttur, bu yüzden lütfen kontrol ediniz.

  Teknik Detaylar:


  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino v2 Kiti için Adafruit Motor/Step/Servo Shield - v2.3 SAMM Market’te

  Arduino v2 Kiti için Adafruit Motor/Step/Servo Shield - v2.3 ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.