sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 30 LEDm 1m

Ürün Kod: MP01716
Tedarikçi Kod: 2832
(0 Yorum)
740,75 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
888,90 TL
Stok Miktarı : 1
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 30 LEDm 1m

  NeoPixel 'bölünmüş', bir yarısı bildiğiniz ve sevdiğiniz RGB, diğer yarısı sarı fosforlu beyaz bir LED. Işıksız, yumurta sarısını andırıyor. Yandığında bunlar delice parlaktır (gözüm ağrıyor gibi) ve kanal başına 8 bit PWM ile kontrol edilebilir (8 x 4 kanal = toplam 32 bit renk). Projenize çok sayıda renkli + beyaz nokta eklemek için harika!

  NeoPixel LED'ler 800 KHz protokolünü kullanır, bu nedenle belirli zamanlama gereklidir. NeoPixels'te, PWM hızı ~400 Hz'dir, bu iyi çalışır ancak LED hareket ediyorsa fark edilir.

  NeoPixels gömülü mikrodenetleyici ile 5050 ölçekli LED'lerdir  LED iç . Her R/G/S/W'nin parlaklığını ve rengini 8 bit PWM hassasiyetiyle ayarlayabilirsiniz (yani piksel başına 32 bit renk). LED'ler, şeridi kısaltabilmeniz veya uzatabilmeniz için şerit boyunca zincirlenen kaydırma kayıtları tarafından kontrol edilir. Veri göndermek için sadece 1 dijital çıkış pini gereklidir. PWM, her bir LED çipinin içine yerleştirilmiştir, böylece rengi bir kez ayarladığınızda, şeritle konuşmayı bırakabilirsiniz ve sizin için tüm LED'leri PWM'ye devam edecektir.

  Şerit esnek PCB malzemeden yapılmıştır ve hava koşullarına dayanıklı bir kılıf ile birlikte gelir. Bu malzemeleri tel kesicilerle kolayca kesebilirsiniz, her 0,65"/1,7 cm'de bir (her biri 1 LED) kesme çizgileri vardır. 0,1" bakır pedleri lehimleyin ve hazırsınız. Bu şeritlere güç sağlamak için 5V DC güç kaynağı kullanmalısınız. , 6V'dan yüksek kullanmayın yoksa tüm şeridi yok edebilirsiniz.

  Lütfen her zaman mevcut olmayan RGBW destekli bir NeoPixel kitaplığına ihtiyacınız olacağını unutmayın . Bunları sade bir 'RGB' NeoPixel kütüphanesi ile kontrol etmeye çalışırsanız çok garip sonuçlar elde edersiniz. Adafruit NeoPixel kitaplığımız RGBW'yi destekler, ancak başka bir şey kullanıyorsanız, bunun biraz bilgisayar korsanlığı gerektirebileceğini unutmayın. Ayrıca, Mavi LED öğesi beyaz fosfora yakındır ve ışık içine sızar, bu nedenle mavi ışık da beyazın bir karışımına sahip olacaktır.

  Bu şeritler metre ile  satılmaktadır ! Bir seferde 5 metre satın alırsanız, iki konektörlü tam makaralar alırsınız. 5m'den daha az satın alırsanız, tek bir şerit elde edersiniz, ancak bu, üzerinde konektör olabilecek veya olmayabilecek bir makaradan kesilmiş bir parça olacaktır. Parça makaranın ucundan geliyorsa, konektör şeridin çıkış ucunda olabilir.

  Özellikler

  • Metre başına LED: 30 LED/m
  • Şerit genişliği (su geçirmezlik ile): ~12,6 mm / ~ 0,5"
  • Şerit kalınlığı (su geçirmezlik ile): ~4.2mm / 0.16"
  • Çıkarılabilir IP65 hava koşullarına dayanıklı kasa
  • LED başına maksimum 5V @ 80mA çekiş (tüm LED'ler tam parlaklıkta)
  • 5VDC güç gereksinimi (6VDC'yi aşmayın) - polarite koruması yok
  • Segment başına 1 entegre RGBW LED, ayrı ayrı kontrol edilebilir
  • Nötr beyaz renk sıcaklığı: ~4000-4500K

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 30 LEDm 1m SAMM Market’te

  Adafruit NeoPixel Dijital RGBW LED Şerit - Beyaz PCB 30 LEDm 1m ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.