sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

64x32 Esnek RGB LED Matrisi - 4mm Aralıklı

Ürün Kod: MP01748
Tedarikçi Kod: 3826
(0 Yorum)
1.613,07 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.935,68 TL
Stok Miktarı : 1
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • 64x32 Esnek RGB LED Matrisi - 4mm Aralıklı

  Bu matris,  yüzeyler etrafında hafifçe bükülebilen ve kıvrılabilen ince, bükülebilir bir PCB desteğine sahiptir  

  Lütfen dikkat:  Esnek PCB'ler tekrarlanan esneme için tasarlanmamıştır! Bu ürünün giyilebilir cihazlarda veya mimari aydınlatmada veya matrisin büküldüğü diğer durumlarda çalışabileceğini düşünmemize rağmen, LED'leri veya izleri kırmanız durumunda herhangi bir garanti veya geri ödeme sunmuyoruz! Bu, yalnızca yüksek akım gereksinimleri konusunda rahat olan ve matrisi hasardan koruyan gelişmiş üreticiler içindir. Hasarlı ürün için iade, iade ve değişim yapılmamaktadır.

  Bu sürüm, 4 mm aralıklı 64x32 Esnek RGB LED Matrisidir. Lütfen bu boyutu sürmek için bir Arduino UNO kullanamayacağınızı unutmayın. Çok büyük! Bir Arduino Mega, Raspberry Pi, BBB veya RGB matrislerini görüntülemeyi işleyebilen ve bol miktarda RAM'i olan başka bir cihaz kullanın.

  Bu matris, ön tarafta 64x32 ızgarada düzenlenmiş 2048 parlak RGB LED'e sahiptir. Arkada iki IDC konektörü (bir giriş, bir çıkış: teorik olarak bunları birbirine zincirleyebilirsiniz) ve ekranı 1:16 tarama hızıyla çalıştırmanıza izin veren 12 adet 16 bit mandal vardır.

  Bu ekranlar teknik olarak 'zincirlenebilir' - bir çıkışı bir sonraki girişe bağlayın - ancak Arduino örnek kodumuz bunu desteklemiyor (henüz). Raspberry Pi veya RGB matrislerini çalıştırabilen başka bir hızlı bilgisayar kullanmak en iyisidir.

  Bu paneller 13 dijital pin (6 bit veri, 7 bit kontrol) ve panel başına 4A'ya kadar iyi bir 5V besleme gerektirir.Bir Arduino'da, 12 bit renkli görüntüyü tamponlamak için 16 dijital pime ve yaklaşık 3200 bayt RAM'e ihtiyacınız olacak.

  Paket içeriği

  • Tek bir 64x32 RGB paneli
  • Bir IDC kablosu
  • Güç kablosunda bir fiş.
  • Matrisin arka rengi değişebilir.

  Özellikleri

  • M3 montaj vidaları ile uyumlu
  • Akı ile yeniden işlenmiş pikseller olabilir. Kusursuz bozulmamış panelleri garanti etmiyoruz
  • Bu ürün bir veya iki güç bağlantısıyla gelebilir.

  Dokümanlar

  Bu ekranların FPGA'lar veya diğer yüksek hızlı işlemciler tarafından çalıştırılmak üzere tasarlandığını unutmayın: herhangi bir türde yerleşik PWM kontrolüne sahip değiller. Bunun yerine, her şeyi 'manuel' PWM için ekranı tekrar tekrar çizmeniz gerekiyor. 16 MHz Arduino Mega'da, %40 CPU kullanımıyla 12 bit rengi (4096 renk) sıkıştırmayı başardık ancak bu ekran herhangi bir FPGA, CPLD, Pervane, XMOS veya diğer yüksek hızlı çok çekirdekli denetleyici tarafından çalıştırıldığında gerçekten parlayacaktı. İyi haber şu ki, ekran güzel bir tekdüzelikle ön beyaz dengesine sahip, bu nedenle tüm LED'leri açarsanız özellikle renkli bir beyaz olmaz.

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı 64x32 Esnek RGB LED Matrisi - 4mm Aralıklı SAMM Market’te

  64x32 Esnek RGB LED Matrisi - 4mm Aralıklı ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.