sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

SparkFun Yük Sensörü Birleştirici

Ürün Kod: MP01542
Tedarikçi Kod: BOB-13878
(0 Yorum)
55,01 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
66,01 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • SparkFun Yük Sensörü Birleştiricisi, dört yük sensörünü standart bir dört telli Wheatstone köprü konfigürasyonunda birleştiren çıplak bir PCB'dir. Elektronik bir banyo tartısı açarsanız, büyük bir fare yuvası bulacaksınız. Yük Sensörü Birleştirici, bir banyo tartısında bulunan 12 kabloyu standart dört telli Wheatstone köprü konfigürasyonunda birleştirmek için oluşturuldu.

  SparkFun Yük Sensörü Birleştiricisinin bu sürümü, özellikle istediğiniz birkaç değişikliği içeriyor! Aradaki ipeği "R/W/B" yerine "C/+/-" okuyacak şekilde güncelledik ve sıcaklık sensörü konektörünü ayırma deliğinden uzağa taşıdık.

  Dört ayrı yük sensörü kullanabilir veya dört yük sensörünü düzgün bir şekilde monte etmek için bir taban tasarlamaya çalışmak yerine, kullanıma hazır bir banyo tartısı satın alabilir ve birleştiriciyi içine girebilirsiniz.

  Bu pano, Yük Hücresi Amplifikatörü devre kartımızla harika çalışıyor; birleştiricinin kenarındaki beş pim, doğrudan amplifikatördeki beş pime hizalanır.

  Amplifikatörünüz ve destekleyici elektronik cihazlarınız tartıdan birkaç inçten daha uzaktaysa, bir RJ45 ayak izi sağlanır. Dört Wheatstone pimi (E+/E-/S+/S-) ve koruma pimi, standart bir ucuz Ethernet kablosu içinde bükümlü çiftlere bağlanır. Bu, amplifikatör kartının ölçeğin kendisinden birkaç metre uzağa yerleştirilmesine izin verir.

  Birleştirici kart ayrıca DS18B20 tek kablolu sıcaklık sensörü için bir ayak izi içerir. Bu, skala ve amplifikatör arasında büyük bir fark olması durumunda kullanıcının skalanın sıcaklığını toplamasını sağlar. Bu üç pime de RJ45 bağlantısı üzerinden erişilir ve uzaktan sıcaklık okumalarının tek bir bükümlü çift Ethernet kablosu üzerinden toplanmasına izin verilir.

  NOT: SparkFun Yük Sensörü Birleştiricisi sadece 3 telli yük sensörü ile çalışır, 4 telli yük hücresi ile uyumlu değildir.

  Dokümanlar:

  Şematik

  Bağlantı Kılavuzu

  Yük Hücrelerine Başlarken

  Github

  SparkFun Yük Sensörü Birleştirici ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.