sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

SparkFun Opto-İzolatör Breakout

Ürün Kod: MP01525
Tedarikçi Kod: BOB-09118
(0 Yorum)
167,68 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
201,21 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Bu, opto-izolasyon için tasarlanmış bir karttır. Bu kart, dijital sistemleri (5V mikrodenetleyici gibi) yüksek voltajlı veya gürültülü bir sisteme bağlamak için yararlıdır. Bu kart, bir opto-izolatör IC kullanarak bir denetleyiciyi yüksek güçlü sistemden elektriksel olarak yalıtır. Bu IC'de iki LED ve yerleşik iki fotodiyot bulunur. Bu, düşük voltaj tarafının yüksek voltaj tarafını kontrol etmesine izin verir.

  Bu kartı genellikle bir mikro denetleyici kontrol servolarına veya (3,3V veya 5V) mikrodaki TTL mantığından daha yüksek voltaj kullanan diğer motorlara izin vermek için kullanırız ve motorlar açılıp kapanırken sistemimizde elektromanyetik girişime neden olabilir. Bu kart, sistemleri izole edecek ve cihazlar arasında bir tür elektriksel gürültü bariyeri oluşturacaktır.

  Bu devre kartı, mantığı düzeltmek için ILD213T opto izolatör ve ayrık transistörler kullanır. İki kanal ile birlikte gelir. Sinyal hatlarının elektriksel izolasyon gerektirdiği gürültülü devrelerde kullanım için idealdir.

  Normal bir LED opto-izolatör, bir sinyalin mantığını tersine çevirir. İnversiyonu düzeltmek için bu kompakt karta bazı transistörler koyduk. IN pinlerine koyduğunuz şey, OUT pinlerinde kopyalanacaktır, ancak daha yüksek voltajda (HV). Bu opto izolatör, 9600bps'ye kadar veri hızları için yapılandırılmıştır. MIDI uygulamaları (31250bps) için MIDI Arduino Shield'imizi düşünün.

  Dokümanlar:

  Şematik

  Datasheet

  Github

  SparkFun Opto-İzolatör Breakout ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.