sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Arduino Nano 33 BLE With Headers

Ürün Kod: MP02634
Tedarikçi Kod: ABX00034
(0 Yorum)
1.064,19 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.277,02 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Arduino Nano 33 BLE With Headers Nedir ?

  Arduino Nano 33 BLE, iyi bilinen bir form faktörüne sahip tamamen yeni bir karttır. Bu kartı giyilebilir cihazlar için ideal kılan, aynı zamanda kısa mesafeli kablosuz iletişime ihtiyaç duyan çok çeşitli bilimsel deneyler için de yerleşik 9 eksenli eylemsizlik sensörüyle birlikte gelir.

  Arduino Nano 33 BLE, geleneksel Arduino Nano'nun bir evrimidir, ancak çok daha güçlü bir işlemciye sahiptir: Nordic Semiconductors'ın nRF52840'ı, 64 MHz'de çalışan 32 bit ARM® Cortex®-M4 CPU. Bu, Arduino Uno'ya göre daha büyük programlar (1 MB program belleğine sahiptir, 32 kat daha büyüktür) ve çok daha fazla değişkenle (RAM 128 kat daha büyüktür) programlar yapmanıza olanak tanır. Ana işlemci, NFC aracılığıyla Bluetooth® eşleştirme ve ultra düşük güç tüketimi modları gibi diğer şaşırtıcı özellikleri içerir.

  Nano 33 BLE, 9 eksenli bir atalet ölçüm birimi (IMU) ile birlikte gelir; bu, her biri 3 eksenli çözünürlüğe sahip bir ivmeölçer, bir jiroskop ve bir manyetometre içerdiği anlamına gelir. Bu, Nano 33 BLE'yi daha gelişmiş robotik deneyler, egzersiz takip cihazları, dijital pusulalar vb. için mükemmel bir seçim haline getirir.

  Geliştirilmiş Bir Arduino Nano

  Geçmişte projelerinizde Arduino Nano kullandıysanız, Nano 33 BLE pin eşdeğeri bir alternatiftir. Kodunuz yine de çalışacaktır ancak 3,3V'ta çalıştığını unutmayın. Bu, 3.3V uyumlu olmaması durumunda orijinal tasarımınızı revize etmeniz gerektiği anlamına gelir. Bunun yanı sıra, klasik Nano'ya göre temel farklar şunlardır: daha iyi bir işlemci, bir mikro USB konektörü ve 9 eksenli bir IMU.

  Giyilebilir cihazlar da dahil olmak üzere her türlü icadın içine Nano'yu yerleştirmenize olanak tanıyan, başlıklı veya başlıklı panoyu alabilirsiniz. Kart mozaik konnektörlerle birlikte gelir ve B tarafında hiçbir bileşen yoktur. Bu özellikler, tüm prototipinizin yüksekliğini en aza indirerek kartı doğrudan kendi tasarımınıza lehimlemenize olanak tanır.

  Peki, iyileştirilmiş fiyattan bahsetmiş miydik? Gözden geçirilmiş bir üretim süreci sayesinde Arduino Nano 33 BLE'nin maliyeti orijinal Nano'dan daha düşük… ne bekliyorsunuz? Hemen Yükselt!

  Bluetooth® ve Bluetooth® Düşük Enerji

  Nano 33 BLE'deki iletişim yonga seti hem Bluetooth® Low Energy hem de Bluetooth® istemci ve ana cihaz olabilir. Mikrodenetleyici platformları dünyasında oldukça benzersiz bir şey. Bir Bluetooth® merkezi veya çevresel cihaz oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu görmek istiyorsanız ArduinoBLE kütüphanemizdeki örnekleri inceleyin.

  Başlarken

  Başlarken bölümü, boardunuzu yapılandırmak, Arduino Yazılımını (IDE) kullanmak ve kodlama ve elektronikle uğraşmaya başlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içerir.

  Teknik Özellikler

  Arduino Nano 33 BLE, nRF52840 mikro denetleyicisine dayanmaktadır.

  Mikrodenetleyici

  nRF52840 (datasheet)

  Çalışma gerilimi

  3.3V

  Giriş Gerilimi (sınır)

  21V

  G/Ç Pin başına DC Akımı

  15 mA

  Saat hızı

  64MHz

  CPU Flaş Bellek

  1MB (nRF52840)

  SRAM

  256KB (nRF52840)

  EEPROM

  none

  Dijital Giriş / Çıkış Pimleri

  14

  PWM Pins

  tüm dijital pinler

  UART

  1

  SPI

  1

  I2C

  1

  Analog Giriş Pimleri

  8 (ADC 12 bit 200 ksamples)

  Analog Çıkış Pimleri

  Only through PWM (no DAC)

  Harici Kesintiler

  tüm dijital pinler

  LED_BUILTIN

  13

  USB

  Native in the nRF52840 Processor

  Uzunluk

  45 mm

  Genişlik

  18 mm

  Ağırlık

  5 gr (başlıklı)

  Dokümantasyon

  Şematik

  Pin Diyagramı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.