sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal)

Ürün Kod: MP01783
Tedarikçi Kod: ABX00021
(0 Yorum)
1.238,47 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.486,17 TL
Stok Miktarı : 4
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal)

  Arduino UNO WiFi Rev.2, UNO ailesinin standart form faktörü ile temel IoT'ye en kolay giriş noktasıdır. Ofisinize veya ev yönlendiricinize bağlı bir sensör ağı oluşturmaya veya bir cep telefonuna veri gönderen bir BLE cihazı oluşturmak istiyorsanız, Arduino UNO WiFi Rev.2, çoğu için tek durak çözümünüzdür. temel IoT uygulama senaryoları.

  Bu kartı bir cihaza eklediğinizde, güvenli ECC608 kripto çip hızlandırıcısını kullanarak onu bir WiFi ağına bağlayabileceksiniz. Arduino Uno WiFi, işlevsel olarak Arduino Uno Rev3 ile aynıdır, ancak WiFi / Bluetooth ve diğer bazı geliştirmelerin eklenmesiyle. Microchip'in yepyeni ATmega4809 8-bit mikro denetleyicisini içerir ve yerleşik bir IMU (Atalet Ölçüm Birimi) LSM6DS3TR'ye sahiptir.

  Wi-Fi Modülü, bir Wi-Fi ağına erişim sağlayabilen veya bir erişim noktası görevi görebilen entegre TCP/IP protokol yığınına sahip bağımsız bir SoC'dir. Bu, u-blox NINA-W102'dir ve ( burada ) veri sayfasını bulacaksınız.

  Arduino UNO WiFi Rev.2'de 14 dijital giriş/çıkış pimi vardır - 5'i PWM çıkışı olarak kullanılabilir - 6 analog giriş, bir USB bağlantısı, bir güç girişi, bir ICSP başlığı ve bir sıfırlama düğmesi. Mikrodenetleyiciyi desteklemek için gereken her şeyi içerir. Başlamak için bir USB kablosuyla bir bilgisayara bağlamanız veya bir AC adaptör veya pille çalıştırmanız yeterlidir.

  Uyumluluk

  Bu kart, Microchip ATmega4809 mikro denetleyicisine sahiptir, ancak çekirdekte bulunan uyumluluk katmanı sayesinde, UNO'nun ATmega328P mikro denetleyicisi için yapılan tüm çizimleri ATmega4809'da çalıştırabilirsiniz. Bu modun kullanımı hakkında daha fazla bilgiyi Arduino UNO WiFi Rev.2'nin Başlarken sayfasında bulabilirsiniz 

  Bluetooth® ve BLE

  Arduino UNO WiFi Rev.2 üzerindeki iletişim yonga seti hem BLE hem de Bluetooth® istemcisi ve ana bilgisayar cihazı olabilir. Mikrodenetleyici platformları dünyasında oldukça benzersiz bir şey. Bir Bluetooth® merkezi veya çevre birimi cihazı oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu görmek istiyorsanız, ArduinoBLE kitaplığımızdaki örnekleri inceleyin .

  Başlarken

  Başlangıç bölümü Arduino Yazılımı (IDE) kullanın ve kodlama ve elektronik ile müdahalesi başlamak, Tahtanın yapılandırmak için gereken tüm bilgileri içerir.

  Teknik özellikler

  Mikrodenetleyici

  ATmega4809 ( veri sayfası )

  Çalışma gerilimi

  5V

  Giriş Voltajı (önerilir)

  7 - 12V

  Dijital G/Ç Pinleri

  14 — 5 PWM Çıkışı Sağlayın

  PWM Dijital I/O Pinleri

  5

  Analog Giriş Pinleri

  6

  I/O Pin Başına DC Akımı

  20 mA

  3.3V Pin için DC Akımı

  50 mA

  Flash Bellek

  48 KB (ATmega4809)

  SRAM

  6,144  bayt (ATmega4809)

  EEPROM

  256 Bayt (ATmega4809)

  Saat hızı

  16 MHz

  Radyo modülü

  u-blox NINA-W102 ( veri sayfası )

  Güvenli Öğe

  ATECC608A ( veri sayfası )

  Atalet ölçü birimi

  LSM6DS3TR ( veri sayfası )

  LED_BUILTIN

  25

  Uzunluk

  68,6 mm

  Genişlik

  53.4 mm

  Ağırlık

  25 gr

  Dokümanlar

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal) Market’te.

  Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal) ürününü Arduino Modelleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.