Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal)

Ürün Kodu : MP01783
Tedarikçi Kod: ABX00021
Stok:
1.346,76 TL + KDV
1.616,12 TL
EFT / Havale Fiyatı : 1.567,63 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal)

Arduino UNO WiFi Rev.2, UNO ailesinin standart form faktörü ile temel IoT'ye en kolay giriş noktasıdır. Ofisinize veya ev yönlendiricinize bağlı bir sensör ağı oluşturmaya veya bir cep telefonuna veri gönderen bir BLE cihazı oluşturmak istiyorsanız, Arduino UNO WiFi Rev.2, çoğu için tek durak çözümünüzdür. temel IoT uygulama senaryoları.

Bu kartı bir cihaza eklediğinizde, güvenli ECC608 kripto çip hızlandırıcısını kullanarak onu bir WiFi ağına bağlayabileceksiniz. Arduino Uno WiFi, işlevsel olarak Arduino Uno Rev3 ile aynıdır, ancak WiFi / Bluetooth ve diğer bazı geliştirmelerin eklenmesiyle. Microchip'in yepyeni ATmega4809 8-bit mikro denetleyicisini içerir ve yerleşik bir IMU (Atalet Ölçüm Birimi) LSM6DS3TR'ye sahiptir.

Wi-Fi Modülü, bir Wi-Fi ağına erişim sağlayabilen veya bir erişim noktası görevi görebilen entegre TCP/IP protokol yığınına sahip bağımsız bir SoC'dir. Bu, u-blox NINA-W102'dir ve ( burada ) veri sayfasını bulacaksınız.

Arduino UNO WiFi Rev.2'de 14 dijital giriş/çıkış pimi vardır - 5'i PWM çıkışı olarak kullanılabilir - 6 analog giriş, bir USB bağlantısı, bir güç girişi, bir ICSP başlığı ve bir sıfırlama düğmesi. Mikrodenetleyiciyi desteklemek için gereken her şeyi içerir. Başlamak için bir USB kablosuyla bir bilgisayara bağlamanız veya bir AC adaptör veya pille çalıştırmanız yeterlidir.

Uyumluluk

Bu kart, Microchip ATmega4809 mikro denetleyicisine sahiptir, ancak çekirdekte bulunan uyumluluk katmanı sayesinde, UNO'nun ATmega328P mikro denetleyicisi için yapılan tüm çizimleri ATmega4809'da çalıştırabilirsiniz. Bu modun kullanımı hakkında daha fazla bilgiyi Arduino UNO WiFi Rev.2'nin Başlarken sayfasında bulabilirsiniz 

Bluetooth® ve BLE

Arduino UNO WiFi Rev.2 üzerindeki iletişim yonga seti hem BLE hem de Bluetooth® istemcisi ve ana bilgisayar cihazı olabilir. Mikrodenetleyici platformları dünyasında oldukça benzersiz bir şey. Bir Bluetooth® merkezi veya çevre birimi cihazı oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu görmek istiyorsanız, ArduinoBLE kitaplığımızdaki örnekleri inceleyin .

Başlarken

Başlangıç bölümü Arduino Yazılımı (IDE) kullanın ve kodlama ve elektronik ile müdahalesi başlamak, Tahtanın yapılandırmak için gereken tüm bilgileri içerir.

Teknik özellikler

Mikrodenetleyici

ATmega4809 ( veri sayfası )

Çalışma gerilimi

5V

Giriş Voltajı (önerilir)

7 - 12V

Dijital G/Ç Pinleri

14 — 5 PWM Çıkışı Sağlayın

PWM Dijital I/O Pinleri

5

Analog Giriş Pinleri

6

I/O Pin Başına DC Akımı

20 mA

3.3V Pin için DC Akımı

50 mA

Flash Bellek

48 KB (ATmega4809)

SRAM

6,144  bayt (ATmega4809)

EEPROM

256 Bayt (ATmega4809)

Saat hızı

16 MHz

Radyo modülü

u-blox NINA-W102 ( veri sayfası )

Güvenli Öğe

ATECC608A ( veri sayfası )

Atalet ölçü birimi

LSM6DS3TR ( veri sayfası )

LED_BUILTIN

25

Uzunluk

68,6 mm

Genişlik

53.4 mm

Ağırlık

25 gr

Dokümanlar

Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal) Market’te.

Arduino UNO Wifi REV2 (Orijinal) ürününü Arduino Modelleri kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.