sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Arduino Due (Orijinal)

Ürün Kod: MP00561
Tedarikçi Kod: A000062
(0 Yorum)
1.259,45 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
1.511,34 TL
Stok Miktarı : 17
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Arduino Due (Orijinal)

    Ses, ışık ve hareket temelli çevreyle etkileşime girebilen sistemler geliştirmek veya elektronik projelerinizi hayata geçirebilmek için tasarlanan Arduino kartlar, tüm çeşitleri ile SAMM Market’te! Mükemmel bir mikro denetleyici olan Arduino Due kartı keşfetmek ve projelerinizi daha verimli bir hale getirmek için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz!

    Arduino Due Nedir?

    Arduino’nun 32-bit tabanlı ARM destekli geliştirilmiş ilk kartı olan Arduino Due, Atmel SAM3X8E ARM Cortex-M3’e dayalı bir mikrodenetleyici kartıdır. Arduino projeleri için harika bir kart olan Arduino Due’yi güçlü ve büyük ölçekli projelerinizde tercih edebilirsiniz. Kart üzerinde, 54 dijital giriş ve çıkış pini, 12 analog girişi, 4 adet UART (donanımsal seri port) kanalı, 84 MHz’lik saat, 2 USB bağlantısı, 1 adet güç girişi, JTAG bağlantısı, SPI başlığı, 1 adet reset (sıfırlama düğmesi) , 1 adet erase (silme düğmesi) butonu bulunmaktadır.

    Bu kartı basit bir AC-DC adaptörü veya bir USB kablosu ile bilgisayara bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Kart üzerinde bulunan USB bağlantılarından biri micro-USB olup, Arduino Due’yi USB-host olarak kullanmanızı sağlamaktadır. Diğer USB ise hata ayıklama ve programlama için kullanılmaktadır.

    Arduino Due (Orijinal) Teknik Özellikleri

    Arduino Due diğer Arduino kartlardan farklı olarak 3.3 V ile çalışmaktadır. Dolayısı ile 5V gibi yüksek voltajlarda giriş-çıkış pinleriniz hasar görebilir. 3.3 V sinyal seviyesi ile çalışan tüm Arduino kartlar ile uyumludur.

    • Mikrodenetleyici : AT91SAM3X8E
    • Çalışma Gerilimi : 3.3V
    • Giriş Gerilimi (önerilir) : 7-12V
    • Dijital G/Ç Pinleri : 54 (12 tanesi PWM çıkışını sağlamak için)
    • Analog Giriş Pinleri : 12
    • Analog Çıkış Pin Sayısı : 2 (DAC)
    • G/Ç Pin başına maksimum DC Akım: 130 mA
    • Flash Hafıza : 512 KB
    • Çalışma Frekansı : 84 MHz
     
    Arduino Due (Orijinal) ile Neler Yapabilirsiniz?

    Arduino Due aracılığı ile başka bir Arduino veya telefon, tablet gibi farklı cihazlarla haberleşme, iletişim gibi çeşitli olanaklara sahip olabilirsiniz. Programlama imkanı da sunan Arduino Due, Arduino yazılımı (IDE) ile programlayabilirsiniz.

    Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Arduino Due (Orijinal) SAMM Market’te!

    Projenize özgü ihtiyacınız olan tüm Arduino kartlar ve modüller SAMM Market’te sizleri bekliyor. Arduino Due ile projelerinizde istenen performansı yakalamak için hemen siparişinizi verin!

    Oldukça işlevsel ve fonksiyonel olan Arduino Due’ye en uygun fiyatlarla SAMM Market aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM Market’ten, aradığınız tüm elektronik parça ve kitlere, her seviyeye uygun prototipleme setlerine de ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 15:00’e kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün içinde kargoya verilmekte, 150 TL ve üzeri siparişler kargo bedava avantajı ile adresinize teslim edilmektedir.

    Ağırlık(Kg)
    :
    0.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.