sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Arduino Uno R4 Wifi

Ürün Kod: MP02497
Tedarikçi Kod: ABX00087
(1 Yorum)
829,01 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
994,81 TL
Stok Miktarı : 4
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Arduino UNO R4 WiFi, Renesas'tan RA4M1 mikrodenetleyicinin işlem gücünü ve heyecan verici yeni çevre birimlerini Espressif'ten ESP32-S3'ün kablosuz bağlantı gücü ile birleştirir. Bunun da ötesinde, UNO R4 WiFi, yapımcıların bir sonraki projeleri için sahip olacakları tüm potansiyel ihtiyaçları karşılayan yerleşik bir 12x8 LED matrisi, Qwiic konektörü, VRTC ve OFF pini sunar.

  UNO R4 WiFi ile projenizi kolayca yükseltebilir ve mevcut kurulumunuzun erişimini genişletmek için kablosuz bağlantı ekleyebilirsiniz. Bu sizin ilk projenizse, bu board yaratıcılığınızı harekete geçirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

  UNO R4 WiFi'nin neler sunabileceğini keşfedelim:

  • UNO form faktörü ile donanım uyumluluğu: UNO R4 WiFi, selefi UNO R3 ile aynı form faktörünü, pin düzenini ve 5 V çalışma voltajını koruyarak mevcut kalkanlar ve projeler için sorunsuz bir geçiş sağlar.
  • Genişletilmiş bellek ve daha hızlı saat: UNO R4 WiFi, daha hassas hesaplamalar ve karmaşık projelerin zahmetsizce işlenmesini sağlayan artırılmış bellek ve daha yüksek saat hızına sahiptir.
  • Ekstra yerleşik çevre birimleri: UNO R4 WiFi, 12 bit DAC, CAN BUS ve OP AMP dahil olmak üzere, genişletilmiş yetenekler ve tasarım esnekliği sağlayan bir dizi yerleşik çevre birimi sunar.
  • Genişletilmiş 24 V toleransı: UNO R4 WiFi, tek bir güç kaynağı kullanan motorlar, LED şeritler ve diğer aktüatörlerle sorunsuz entegrasyon sağlayan daha geniş bir giriş voltajı aralığını destekler.
  • HID desteği: Yerleşik HID desteğiyle UNO R4 WiFi, USB yoluyla bir bilgisayara bağlandığında bir fare veya klavyeyi simüle edebilir, bu da tuş vuruşlarını ve fare hareketlerini göndermeyi kolaylaştırır.
  • Wi-Fi® ve Bluetooth®: UNO R4 WiFi, yapımcıların projelerine kablosuz bağlantı eklemelerini sağlayan bir ESP32-S3 modülü barındırır. Arduino IoT Cloud ile birleştiğinde, yapımcılar projelerini uzaktan izleyebilir ve kontrol edebilir.
  • Qwiic konektörü: UNO R4 WiFi, kapsamlı Qwiic ekosisteminden düğümlere kolay bağlantı sağlayan bir Qwiic I2C konektörüne sahiptir. Adaptör kabloları ayrıca diğer konektörlere dayalı sensörler ve aktüatörlerle uyumluluk sağlar.
  • Pille çalışan RTC desteği: UNO R4 WiFi, kartı kapatmak için bir "KAPALI" pimi ve dahili Gerçek Zamanlı Saati çalışır durumda tutmak için bir "VRTC" pimi dahil olmak üzere ek pimler içerir.
  • LED matrisi: UNO R4 WiFi, ek donanım ihtiyacını ortadan kaldıran, animasyonlu veya sensör verilerini çizen yaratıcı projeler için ideal olan parlak 12x8 kırmızı LED matrisi içerir.
  • Çalışma zamanı hataları için tanılama: UNO R4 WiFi, çalışma zamanı çökmelerini algılayan ve çökmeye neden olan kod satırı hakkında ayrıntılı açıklamalar ve ipuçları sağlayan bir hata yakalama mekanizması içerir.
  • Tanınmış UNO form faktöründe bir araya getirilen tüm bu özelliklerle, şimdi projenizi yükseltmenin veya maker yolculuğunuza başlamanın tam zamanı. UNO R4 WiFi, her seviyeden yapımcı için benzersiz çok yönlülük ve olanaklar sunar.
  • Ürün için datasheet için tıklayınız.

  Teknik Özellikler

  Board

  İsim

  Arduino® UNO R4 WiFi

  SKU

  ABX00087

  Mikrodenetleyici

  Renesas RA4M1 (Arm® Cortex®-M4)

  USB

  USB-C®

  Programlama Portu

  Pinler

  Dijital G/Ç Pimleri

  14

  Pinler

  Analog giriş pinleri

  6

  DAC

  1

  PWM pinleri

  6

  İletişim

  UART

  Evet, 1x

  I2C

  Evet, 1x

  SPI

  Evet, 1x

  CAN

  Evet 1 CAN Veri Yolu

  Güç

  Devre çalışma gerilimi

  5 V (ESP32-S3 is 3.3 V)

  Giriş voltajı (VIN)

  6-24 V

  G/Ç Pimi Başına DC Akımı

  8 mA

  Saat hızı

  Ana çekirdek

  48 MHz

  ESP32-S3

  up to 240 MHz

  Hafıza

  RA4M1

  256 kB Flash, 32 kB RAM

  ESP32-S3

  384 kB ROM, 512 kB SRAM

  Boyutlar

  Genişlik

  68.85 mm

  Uzunluk

  53.34 mm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.