sadsad x
asdasd
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin
 • Ürün Özellikleri

  Analog RGBW LED Şerit - RGB Artı Soğuk Beyaz - 60 LED/m 1m

  Orada 60 RGB ve metre başına Beyaz LED'ler Soğuk - Herhangi bir mikrodenetleyici ve üç transistör ile aynı anda tüm şeridi kontrol edebilirsiniz. Kablolu oldukları şekilde, 9-12VDC güç kaynağına ihtiyacınız olacak ve ardından renkleri açmak için R/G/B/W pinlerini topraklamanız gerekecek. Herhangi bir NPN veya N-kanal MOSFET kullanın (büyük güçlü tür büyük bir şerit için iyi olsa da) ve renk karıştırma için girişleri PWM kullanın.

  Bu, metre başına 60 LED RGB + Soğuk Beyaz versiyonudur.

  Güç sağlamak için iyi bir 12V besleme çok önemlidir.

  Lütfen Dikkat: Bu şeritler hava koşullarına dayanıklıdır, bu nedenle üstü açık şeritlerden daha sağlam olacaklardır, ancak suda, özellikle klorlu suda uzun süreli daldırma veya uzun süre UV'ye (örn. güneş ışığı) maruz kalma açısından test edilmemiştir. Doğrudan güneş/su olmadan iç mekan kullanımı veya hafif dış mekan kullanımı içindir. Bu, onları havuza, göle, akvaryuma vb. koyamayacağınız anlamına gelir. Şeritlerin serigrafi ve LED parlaklığı makaradan makaraya biraz değişebilir.

  Bu malzemeleri tel kesicilerle kolayca kesebilirsiniz, her 5 cm'de bir kesik çizgiler vardır (her biri 3 LED) ve hava koşullarına dayanıklı kapağı kırpın. 0.1 "bakır pedlere lehimleyin ve gitmeye hazırsınız.

  Doküman

  RGBW LED şeridinizi kullanmak için ayrıntılar, diyagramlar, şemalar ve Arduino ve CircuitPython kodu içeren eksiksiz bir eğitimini inceleyiniz.(Beyaz kanal için başka bir transistör ekleyin)

  Rekabetçi ve Uygun Fiyatlı Analog RGBW LED Şerit - RGB Artı Soğuk Beyaz - 60 LED/m 1m SAMM Market’te

  Analog RGBW LED Şerit - RGB Artı Soğuk Beyaz - 60 LED/m 1m ürününü Adafruit kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

 • Ödeme Seçenekleri

Analog RGBW LED Şerit - RGB Artı Soğuk Beyaz - 60 LED/m 1m

Adafruit

Ürün Kod:

MP01738

Tedarikçi Kod: 2440
504,72 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
595,57 TL
Stok Miktarı : 2
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.