sadsad x
asdasd
Yeni
Yakınlaştırmak için resmin üzerine gelin

Adafruit BME280 I2C veya SPI Sıcaklık Nem Basınç Sensörü

Ürün Kod: MP02256
Tedarikçi Kod: 2652
(0 Yorum)
626,85 TL + KDV
Kdv Dahil Fiyatı
752,22 TL
Stok : Stokta Yok
Bu Ürüne Özel Kampanyalar
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
{{CMP.TITLE}}
{{CMP.DESCRIPTION}}
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Öneri Kutusu
 • Bosch, sıcaklık, barometrik basınç ve neme sahip bir çevresel sensör olan yeni BME280 sensörüyle oyununu hızlandırdı! Bu sensör, her türlü iç mekan ortam algılaması için harikadır ve hatta hem I2C hem de SPI'de kullanılabilir!

  Bosch'un bu hassas sensörü, ±%3 doğrulukla nem, ±1 hPa mutlak doğrulukla barometrik basınç ve ±1,0°C doğrulukla sıcaklık ölçümü için en iyi düşük maliyetli algılama çözümüdür. Basınç rakıma göre değiştiğinden ve basınç ölçümleri çok iyi olduğundan, bunu ±1 metre veya daha iyi doğrulukla bir altimetre olarak da kullanabilirsiniz!

  BME280, Bosch'un yeni nesil sensörleridir ve 0,25 m'lik düşük irtifa gürültüsü ve aynı hızlı dönüştürme süresi ile BMP085/BMP180/BMP183'e yükseltmedir. Aynı özelliklere sahiptir, ancak I2C veya SPI kullanabilir. Basit ve kolay kablolama için I2C'yi seçin. I2C adres çakışmaları konusunda endişelenmeden bir grup sensör bağlamak istiyorsanız, SPI ile devam edin.

  Güzel sensör değil mi? Bu nedenle, bir sonraki projenize hemen başlamanızı kolaylaştırdık. Yüzeye monte sensör, özel yapım bir PCB'ye lehimlenmiştir ve 3,3 V regülatör ve seviye kaydırma ile birlikte gelir, böylece 3 V veya 5 V lojik mikro denetleyici ile endişelenmeden kullanabilirsiniz. Breakout, STEMMA QT form faktöründe yapılır ve bu da onlarla arayüz oluşturmayı kolaylaştırır. Her iki taraftaki STEMMA QT konektörleri, SparkFun Qwiic I2C konektörleriyle uyumludur. Bu, geliştirme kartınız ile BME280 arasında lehimsiz bağlantılar kurmanıza veya onu uyumlu bir kablo kullanarak çok çeşitli diğer sensörler ve aksesuarlarla zincirlemenize olanak tanır.

  Datasheet vb. dokümanlar için tıklayınız.

  Boyutlar: 25.2mm x 18.0mm x 4.6mm

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.