Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

SparkFun Yapılandırılabilir OpAmp Kartı - TSH82

Ürün Kodu : MP01544
Tedarikçi Kod: BOB-14874
Stok:
152,41 TL + KDV
182,89 TL
EFT / Havale Fiyatı : 177,40 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

SparkFun TSH82 Yapılandırılabilir OpAmp Kartı, size her biri başlık pinlerinden bağımsız olarak erişilebilen iki kazanç aşaması vererek elde edebileceğimiz en iyi performans ve esneklik kombinasyonunu sunmak için tasarlanmıştır. Her aşama, STMicroelectronics'ten TSH82'nin yeteneklerini genişletmek için birbirine bağlanabilen bir evirici amplifikatör olarak doğal olarak yapılandırılır. Kartın arkasındaki jumperların kullanımı ile her bir aşamayı ters çevirmesiz çalışma, diferansiyel giriş ve DC giriş kuplajı için yapılandırabilirsiniz.

Elektriksel olarak konuşursak, bu karttaki her iki aşama da aynıdır. Varsayılan yapılandırma, neredeyse 10 MHz bant genişliği ile -4.7 kazanç ile tersine çevriliyor. Giriş sinyalleri AC bağlantılıdır, 15.9Hz düşük frekans kesme ile 10K giriş empedansına sahiptir. Çıkışlar da DC bağlantılıdır, bu nedenle tek uçlu bir besleme kullanıyorsanız ve DC bileşenini çıkarmanız gerekiyorsa çıkışa bir kapasitör eklemeyi unutmayın. Kart ayrıca 4.5V ila 12V arasında tek uçlu DC güç kaynağı veya +/-2.25V ila +/-6V arasında bir bipolar güç kaynağı ile çalışacaktır.

Kartın arkasında, kartın performansını değiştirmek için kullanılabilecek 10 lehimli jumper bulacaksınız, ancak varsayılan durumunda kullanmak için hiçbir şeyin değiştirilmesi gerekmiyor.

Dokümanlar:

Şematik

Bağlantı Kılavuzu

Datasheet (TSH82)

Github

SparkFun Yapılandırılabilir OpAmp Kartı - TSH82 ürününü Sparkfun kategorisinden uygun fiyat, aynı gün kargo ve hızlı teslimat avantajıyla SAMM Market’ten hemen sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.