Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Sparkfun MP3 Tetikleyici

Ürün Kodu : MP02190
Tedarikçi Kod: WIG-13720
Stok:
1.519,82 TL + KDV
1.823,78 TL
EFT / Havale Fiyatı : 1.769,07 TL %3  İndirim

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Yorum Yap Fiyat Alarmı

Bir sonraki projenizle biraz gürültü yapın! MP3 Trigger kartı, MP3 ses entegrasyonunu her zamankinden daha kolay hale getirmek için yapılmıştır. Kartta, önceden seçilmiş MP3 parçalarını doğrudan tetikleyecek 18 harici tetik pimi ve tam taşıma kontrolü, 256 parçaya kadar uzaktan tetikleme ve hızlı gerçek zamanlı ses kontrolü sağlayan tam çift yönlü bir seri kontrol bağlantı noktası bulunur. MP3'ler, FAT16 formatlı SDSC veya FAT32 formatlı SDHC micro-SD flash bellek kartlarında saklanır. Ek olarak, optimize edilmiş kod, daha geniş bir kart yelpazesinden 192 Kbps stereo oynatma sağlayabilir.

MP3 Trigger kartının kalbi, MP3 verilerini bir VLSI VS1063 ses codec IC'ye sunan Cypress PSoC CY8C29466-24SXI mikrodenetleyicisidir. Bu sürüm aynı zamanda seri bağlantı noktası baud hızını ayarlamak ve 18 tetikleme girişinden herhangi birini rastgele ve sıralı iz seçimi, taşıma kontrolleri ve hatta ses artırma/azaltma dahil olmak üzere alternatif işlevlere yeniden programlamak için kullanılabilen isteğe bağlı bir başlatma dosyasını da destekler. Her geleneksel tetikleyici, anında yeniden başlatmalara izin verecek veya ses çalıyorsa yeniden başlatmaları kilitleyecek şekilde ayarlanabilir. Ayrıca, yeni bir tetikleyici dosya adı kuralı, MP3 parçalarınızı adlandırmada daha fazla esneklik sağlar ve dosya yönetimini kolaylaştırır.

Seri kontrol portu üzerinden etkinleştirilebilen bir “Sessiz Mod” özelliği de vardır. Bu modda, tetik girişleri doğrudan parçaları başlatmaz, bunun yerine hangi tetikleyicilerin etkinleştirildiğini gösteren bir seri mesaj üretir. Bir ana bilgisayar mikrodenetleyicisi böylece tetik girişlerini izleyebilir ve ardından seri kontrol bağlantı noktası aracılığıyla herhangi bir parçayı veya iz dizisini başlatabilir, bu da tetikleyicileri çok daha esnek hale getirir.

MP3 Trigger'ın bu sürümü, seri baud hızını değiştirmek ve ayrıca 18 tetikleme girişinden herhangi birini rastgele ve rastgele gibi alternatif işlevlere yeniden kullanmak için kullanılabilen microSD kartta bir başlatma dosyasının kullanımını destekleyen aygıt yazılımı içerir. sıralı tetikleyiciler, gezinme kontrolleri ve hatta ses kontrolleri. Ek olarak, ses zaten çalıyorsa herhangi bir tetikleyicinin bir parçayı başlatmasını önlemek için bir yeniden başlatma kilitleme seçeneği kullanılabilir. Bu özellikler kullanılarak, özel uygulamalar genellikle ayrı bir mikrodenetleyici kullanılmadan uygulanabilir.

Özellikler

  •  * Giriş Voltajı Aralığı: 4,5 V ila 12,0 V DC veya düzenlenmiş 3,3 V (jumper seçilebilir)
  •  * Akım Tüketimi: Boşta yaklaşık 45mA, çalışırken 85mA
  •  * Ortam: SDSC ve SDHC microSD kartlar
  •  * Dosya sistemi: FAT32 ve FAT16
  •  * Ses çıkışı: Kulaklık stereo (1/8” stereo jak)
  •  * Tetikleme girişleri: Mantık seviyesi 3,3V–5,0V, aktif düşük girişler, dahili pull-up'larla (konektör, anahtarların veya jumper'ların her bir tetik girişine doğrudan bağlanmasına izin vererek ayrı topraklar sağlar)
  •  * Seri: Tam çift yönlü, 8 bit, 38,4 Kbaud (varsayılan, başlatma dosyası aracılığıyla desteklenen diğer baud hızları)
  •  * Dokümanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.